istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Trabzon Büyükşehir Belediyesi 221 Memur Personel Alımı Yapacak

Trabzon Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak üzere geçtiğimiz günlerde alım ilanı yayımlamıştı.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi 221 Memur Personel Alımı Yapacak
Trabzon Büyükşehir Belediyesi 221 Memur Personel Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 1104 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

 

Yayımlanmış olan ilana göre Trabzon Büyükşehir Belediyesi farklı pozisyonlarda ve niteliklerde toplamda 221 kişilik boş kadro ile alım yapılacak. 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi iki farklı ilan ile alım yapacak ve buna göre Trabzon Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesine itfaiye eri ve zabıta memuru alacak. Yayımlanmış olan bir diğer ilana göre ise Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ farklı kadrolarda 51 kişi alacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

İlgili ilana başvuru yapacak adaylar belirtilmiş olan bazı nitelikleri gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre adaylardan genel olarak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Sağlık açısından ilgili görevini yapmasına engel olabilecek bir sağlık sorunu olmamak, Daha önce görev aldığı kamu kurumu veya kamu kuruşundan disiplin cezası ile ile ayrılmamış olmak, Erkek adylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak gibi nitelikler aranacak.

Ayrıca alım pozisyonlarına göre, Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ alım yapacağı farklı pozisyonlardaki kadrolar için belirtilen eğitim seviyesini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Zabıta Memuru ve itfaiye eri pozisyonları için, Erkeklerde 167 cm ve bayanlarda 160 cm boyundan kısa boylu olmamak, Yapılacak sınav tarihi itibari ile 30 yaşından büyük olmamak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 2018 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94, Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden en az 50 puan almış olmaları gerekmektedir.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Trabzon Büyükşehir Belediyesi memur personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularına 06 Aralık 2018 tarihi itibari ile başlayabilirler. Buna göre adaylar başvurularını en geç 12 Aralık 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Buna göre adaylar başvurularını Trabzon Büyükşehir Belediyesine şahsen yapılacaktır.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi memur personel eksikliği amu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94 Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan Trabzon Büyükşehir Belediyesi memur perso
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek