istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Hangi Kurum Kaç Personel Alacak

Yayımlanan ilanlar doğrultusunda kamu kurumları toplamda 609 kişilik boş kadar ile alım yapacak. Buna göre Milli Savunma Bakanlığı, TÜVASAŞ ve Karayolları Genel Müdürlüğü kamu personeli alacak.

Hangi Kurum Kaç Personel Alacak
Hangi Kurum Kaç Personel Alacak Osman Atalay
Bu içerik 9860 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Miili Savunma Bakanlığı İnşaat Mühendisi, Makine Mühendisi, Elektrik Mühendisi, Elektrik-Elektronik Mühendisi, Gemi İnşaat Mühendisi, Endüstri Mühendisi, Elektronik Mühendisi, Metalurji Mühendisi, Çevre Mühendisi, Gıda Mühendisi, Tekstil Mühendisi, Fizik Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, Mekatronik Mühendisi gibi pozisyonlarda toplamda 523 kişilik kadro ile alım yapacak.

TÜVASAŞ ise, 43 kişilik kadro ile, 99 Sayılı KHK’ya tabi sözleşmeli olarak, 10 Makine Mühendisi, 17 Elektrik Elektronik Mühendisi, 5 Endüstri Mühendisi, 2 Metalurji Malzeme Mühendisi, 2 Kimya Mühendisi ve 7 Bilgisayar Mühendisi olmak üzere toplamda 43 kişi alacak.

Karayolları Genel Müdürlüğü, 43 kişi alacak ve buna göre, 3 İnşaat Mühendisi, 3 Elektrik Elektronik Mühendisi, 2 Bilgisayar Mühendisi, 1 Yazılım Mühendisi, 4 Matematikçi ve 1 Şehir Plancısı olmak üzere Ankara Merkez için bu pozisyonlarda alım yapacak. 

Van Kastamonu Sivas Ve Kars İllerinde, 4 Şehir Plancısı, 8 Makine Mühendisi ve 13 İnşaat Mühendisi alacak. İzmir, İstanbul, Ankara ve Mersin illerinde ise 4 Elektrik Elektronik Mühendisi olmak üzere farklı bölgelerden olan 43 personel alacak.

ÖZEL ŞARTLAR

İlgili kurumların alımını yapacağı pozisyonlar için adaylarda KPSS puan şartı aranıyor. Buna göre, 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden, MSB için en az 60 ve KGM ve TÜVASAŞ için en az 70 puan almış olmak şartları aranacak. 

Ayrıca ilgili pozisyonlar için üniversitelerin mühendislik eğitimi veren bölümlerinden mezun olunmuş olması gerekmektedir.

BAŞVURULAR

İlgili kurumların başvuruları farklı tarihlerde alınmaktadır.

Buna göre Milli Savunma Bakanlığına başvurular, 19 Kasım 2018 tarihi itibari ile başladı ve en geç 21 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecektir. Başvurular Bakanlığın resmi internet sayfasından yapılacak.

Karayolları Genel Müdürlüğü Mühendis alım başvuruları 10 Aralık 2018 tarihinde başlayacak olup en geç 19 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecektir. Buna göre başvurular Kurumun resmi internet sayfasında bulunan İlk Atama Başvuru Formu ile yapılmaktadır. 

TÜVASAŞ alımını yapacağı 43 kişilik kadro ile başvurularına 05 Aralık 2018 tarihi itibari ile başladı ve en geç 21 Aralık 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Başvurular TÜVASAŞ resmi internet sitesi üzerinden veya TÜVASAŞ Sakarya adresindeki müdürlüğünden  başvuru formunu temin ederek eksiksiz bir şekilde doldurarak ve istenen belgeler ile birlikte yapılacaktır.

Milli Savunma Bakanlığı TÜVASAŞ ve Karayolları Genel Müdürlüğü kamu personeli TÜVASAŞ KPSS puan şartı 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek