O Kuruma 170 Kamu Personeli Alımı Gerçekleşecek

170 kamu personeli alımı ilanı KPSS 50 puanlı yayımlanmış ve başvurular alınmaya devam ediyor.

O Kuruma 170 Kamu Personeli Alımı Gerçekleşecek
O Kuruma 170 Kamu Personeli Alımı Gerçekleşecek Osman Atalay
Bu içerik 2477 kez okundu.

Başvurular 12 Aralık 2018 tarihinde sona erecek. Adaylar başvurularını şahsen sonuçlandırabiliyor.

Alınacaklar zabıta memuru ve itfaiye eri olarak en az lise mezunu adaylar arasından yapılacaktır. 26 itfaiye eri alımı için; Herhangi Bir Lisans Bölümünden Mezun Olmak ve En Az (B-E) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.

26 itfaiye eri alımı için; Herhangi Bir Ön lisans Programından Mezun Olmak ve En Az (B-E) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.

30 İtfaiye eri alımı için; Lise ve Dengi Okul Mezunu Olmak ve En Az (B-E) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak. 51 zabıta memuru alımı için; Lisans Düzeyinde Eğitim Veren Mimarlık ve Mühendislik Fakültelerinin Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlama, Elektrik Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Makine Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, Veren Fakültelerin Veterinerlik, Bölümlerinden Mezun Olmak ve En Az (B) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.

17 zabıta alımı için; Önlisans Düzeyinde Eğitim Veren Yüksek Okulların İnşaat Teknikerliği, Harita Teknikerliği, Makine Teknikerliği, Elektronik Teknikerliği Programlarından Mezun Olmak ve En Az (B) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.

20 Zabıta alımı için; Herhangi Bir Ortaöğretim (lise) Programından Mezun Olmak ve En Az (B) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.

Başvuru 12 Aralık 2018  günü saat 17.00’a kadar (mesai günlerinde 08:00-17:00 arasında) Trabzon Büyükşehir Belediye İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığına teslim etmeleri (şahsen başvuru) gerekmektedir.

170 kamu personeli alımı ilanı KPSS 50 puanlı yayımlanmış ve başvurular alınmaya devam ediyor zabıta memuru 26 itfaiye eri alımı için 30 İtfaiye eri alımı için 51 zabıta memuru alımı için 17 zabıta alımı için 20 Zabıta alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor