istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Okuryazar Durumda 6900 Kişi Alınacak

İŞKUR ilanları dahilinde, okuryazar durumda olan kişilerin istihdamına devam ediliyor.

Okuryazar Durumda 6900 Kişi Alınacak
Okuryazar Durumda 6900 Kişi Alınacak Osman Atalay
Bu içerik 14328 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Okuryazar durumda olan 6900 kişinin işe yerleştirmesi sağlanacaktır. İlgili ilanlara başvuru yapmak için adayların İŞKUR üyeliklerinin bulunması gerekmektedir. 

İŞKUR üyeliği bulunmayan kişiler iskur.gov.tr adresini ziyaret ederek online olarak bireysel başvuru yapabilecekleri gibi, İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinde görev yapan iş ve meslek danışmanları aracılığıyla da kayıtlarını oluşturabilirler. Ek olarak ilanlara başvuru yapmak isteyen adaylar, yine bahsi geçen danışmanlar aracılığıyla da başvurularını gerçekleştirebilirler.

HANGİ KADROLARA ALIMLAR YAPILIYOR?

Okuryazar durumda olan 6900 kişinin başvurabileceği işçi alımlarında Mekanik(Fiziksel) Cevher Zenginleştirme Operatörü, Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Meslek Elemanı, Bulaşıkçı (Stevard), Aşçı, Makineci (Dikiş), Garson, Temizlik Personeli, Beden İşçisi, Makine Operatörü, Şoför (Yolcu Taşıma), Şoför (Yük Taşıma) Memur, Büro Memuru, Ambar Memuru, Ütücü, Aşçı Yardımcısı, Ayakçı (Tekstil), Büro İşçisi, Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama Elemanı, Marangoz, Proses İşçisi gibi kadrolara yönelik alımlar gerçekleştirilmektedir. 

Bu alımlara başvuru yapacak kişilerin kamu haklarından mahrum edilmemiş olması, sağlık problemi bulunmaması, takım çalışmasına yatkın olması, iletişim becerisinin gelişmiş olması, kendisine verilecek görevlerine yerine getirebilecek olması gibi bazı nitelikleri karşılayabiliyor olması gerekmektedir.

Başvuruyu gerçekleştirmeden önce iş ve meslek danışmanınıza başvurmanızda fayda görülmektedir. Başvurular ve diğer kadrolar hakkında bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanlar ve detaylar için tıklayınız

İŞKUR ilanları İŞKUR üyeliği İŞKUR üyelikleri İŞKUR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek