istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

TCDD 170 Memur Alımı Yapacak

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanlarıyla milyonlarca adayın merakla beklediği tercih süreci başlamış bulunmaktadır.

TCDD 170 Memur Alımı Yapacak
TCDD 170 Memur Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 13541 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

ÖSYM tarafından yapılan duyuruyla birlikte, adayların tercih sürecinin başlatıldığı ve tercihlerde gösterilebilecek kadrolar ve bu kadroların detayları da kamuoyuna aktarıldı. 

ÖSYM yaptığı duyuruda 11-20 Aralık 2018 tarihleri arasında adayların tercih işlemlerinde seçebileceği kadroları, kadroların kodlarını ve nitelik kodlarını, kadroların özel koşullarını ve diğer detaylarını aktardı. 

KPSS 2018/2 tercihlerini merakla ve heyecanla bekleyen adaylar için, kamuda memuriyetin önemli bir adımı olan KPSS tercih süreci başlamış oldu. 

KPSS tercihlerinin alınmasıyla beraber, adaylar puanları doğrultusunda sıralamaya alınacaklar ve tercih sırası da göz önünde bulundurularak atama işlemleri gerçekleştirilecek. 

Bu bağlamda adayların son adımı güvenlik tahkikatını olumlu şekilde sonuçlandırmak olarak karşımıza çıkacak. Kamuya yapılacak memur alımları için güvenlik ve arşiv soruşturmasının olumlu sonuçlandırılması gerekiyor. 

Bu sürecin de başarıyla atlatılmasının ardından, adaylar ilgili tercihleri doğrultusunda kadrolara atanacaklar ve yerleştirme işlemleri için evraklarını teslim edecekler.

TERCİH KADROLARI ARASINDA TCDD 170 MEMUR ALIMI YER ALIYOR

Çok sayıda memur alımı yapan kurumun yanı sıra TCDD bünyesine de memur alımı gerçekleştirilmektedir. Adaylar TCDD memur alımı için başvurularını tercihleri üzerinden yapabilirler. 

İlgili memur alım sürecinde lise düzeyinden 94, önlisans düzeyinden 47 ve lisans düzeyinden 29 kişilik kadroya alımlar gerçekleştirilecektir. Tercih süreci boyunca eğitim düzeylerine göre adaylar tercihlerini bu kadrolara yönelik olarak yapabilirler.

Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS ÖSYM tarafından yapılan duyuru ÖSYM yaptığı duyuru KPSS 2018/2 tercihleri KPSS tercih süreci KPSS tercihleri TCDD TCDD memur alımı memur alım süreci
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak