istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı: Sınavla İlk Atama Denetçi Yardımcısı Alacak

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı 12 Aralık 2018 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan ilan ile sınav yöntemi ile 5 denetçi yardımcısı (kamu personeli) alımı yapacağını duyurdu.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı: Sınavla İlk Atama Denetçi Yardımcısı Alacak
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı: Sınavla İlk Atama Denetçi Yardımcısı Alacak Osman Atalay
Bu içerik 1099 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Başvuruları posta yolu veya şahsen yapılacak ilana son başvuru 1 Şubat 2018 olarak ilan edilmiştir.

Hangi öğrenim durumunda olanlar başvuru yapabiliyor. En az dört senelik eğitim veren hukuk, siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme fakülteleri veya bunlara denkliği Yüksek öğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki öğretim kurumlarından mezun olmak. 

35 yaş sınırı bulunan alıma ÖSYM tarafından 2017 ve 2018 senelerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS puan en az 80 ve üzerinde almış olanların başvurusu kabul edilecektir.

Adaylardan hangi belgeler isteniyor. KPSS sınav sonuç belgesinin aslı veya bilgisayar çıktısı. Adli sicil kaydına dair yazılı beyanı. 4 adet vesikalık fotoğraf. 

Sınav tarihinde erkek adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair yazılı beyanı. Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı, noter onaylı sureti veya sadece elden başvurularda Başkanlıkça onaylı örneği. 

Sağlıkla ilgili olarak görevini devamlı yapmaya engel bir durumu olmadığına dair yazılı beyanı ve Öz geçmişi olması gerekmektedir. Sınavlara katılabilmek için isteklilerin, başvuru formunda belirtilen belgelerle birlikte en geç 01 Şubat 2019 günü mesai bitimine kadar; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Denetim Hizmetleri Başkanlığı, Türkocağı Caddesi No:2 A Blok Kat:3 Çankaya/ANKARA adresine, elden veya posta ile başvurmaları gerekmektedir. 

Posta ile müracaatlarda başvurunun, 01/02/2019 günü mesai bitimine kadar Başkanlığa ulaşması gerekmektedir.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Resmi Gazete sınav yöntemi ile 5 denetçi yardımcısı kamu personeli Hangi öğrenim durumunda olanlar başvuru yapabiliyo ÖSYM tarafından 2017 ve 2018 senelerinde yapılan Kamu Personeli Seçme S
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek