istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Uludağ Üniversitesi 47 İşçi ve Memur Alımı Gerçekleştirecek

Uludağ Üniversitesi Türkiye İŞ Kurumu aracılığı ile işçi memur alımı yapacak.

Uludağ Üniversitesi 47 İşçi ve Memur Alımı Gerçekleştirecek
Uludağ Üniversitesi 47 İşçi ve Memur Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 1359 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İŞKUR üzerinde yayımlanan ilana göre alımlar engelli ve terörle mücadelede yaralanan ve eski hükümlü olan adaylar için geçerlidir. Adayların bu ilanlara başuru yapabilmeleri için öncelikle belirtilen nitelikleri taşımaları gerekmektedir. Ayrıca alımlar, İlköğretim, Lise, Ön Lisans mezunu olan adaylar için geçerlidir.

HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILACAK?

Uludağ Üniversitesi bünyesindeki eksikliği tamamlamak için Engelli, Eski hükümlü ve Terörle Mücadelede yaralanan adaylar alacak. Toplamda alım pozisyonu 47 kişiliktir.

Engelli Statüsünde, Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu 1 Metal İşleri Teknisyeni, 1 ısıtma ve Sıhhi Tesisatçı, 1 Elektrik Teknisyeni, Ön Lisans mezunu 5 Büro Memuru, ve İlköğretim Mezunu 10 Temizlik işçisi alımı yapılacak.

Terörle Mücadelede yaralanan ve Eski Hükümlü Statüsünde ise, Ön Lisans Mezunu 5 Büro Memuru ( Genel ) ve İlköğretim Mezunu 24 Temizlik İşçisi alımı olmak üzere toplamda 47 işçi alımı ve memur alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Uludağ Üniversitesi alımını yapacağı pozisyoon için adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, En Az İlköğretim Mezunu olmak, Lise veya Ön Lisans mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Bursa ve İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Kamu Kurum ve Kuruluşların İlgili Disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslrkten ihraş edilmemiş olmak gibi nitelikler aranacaktır.

BAŞVURULAR

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 14 Aralık 2018 tarihi itibari ile başlayabilirler. Adaylara başvuru için en fazla 5 gün verilmiş olup, adaylar başvurularını en geç 18 Aralık 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular İŞKUR il Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr adresi üzerinden yapmaları gerekmektedir.

BİNLERCE KAMU MEMUR ALIMLARI İÇİN (TIKLAYINIZ)

Uludağ Üniversitesi Türkiye İŞ Kurumu aracılığı ile işçi memur alımı İŞKUR üzerinde yayımlanan ilana göre Uludağ Üniversitesi bünyesindeki eksikliği tamamlamak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak Kamu Kurum ve Kuruluşlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak