istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden: Temizlik Görevlisi Alınacak

Kamuya memur ve personel alımları devam ederken, İŞKUR üzerinden özel sektöre yönelik ilanlar da yayımlanmaya devam ediyor.

İŞKUR Üzerinden: Temizlik Görevlisi Alınacak
İŞKUR Üzerinden: Temizlik Görevlisi Alınacak Osman Atalay
Bu içerik 12843 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İŞKUR üzerinden yayımlanan memur personel alımlarında, hem özel sektöre hem de kamuya işçi alımları yapılıyor. 

Yapılan temizlik görevlisi alımlarında hem kamuya hem de özel sektöre yönelik ilanlar bulunduğundan, başvuru yapacak ziyaretçilerimizin temizlikçi ilanının bulunduğu alana tıklayıp, ilgili sayfayı ziyaret edip başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir. 

TEMİZLİK GÖREVLİSİ - TEMİZLİKÇİ ALIMI YAPILACAK | BAŞVURU ŞARTLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan çok sayıdaki temizlikçi alımına başvurular yine iskur.gov.tr adresi üzerinden online olarak yapılabilecektir. 

Başvuru yapacak adayların kamu haklarından mahrum olmaması, kişisel temizliğine dikkat etmesi, dış görünüşüne önem vermesi, takım çalışmasına yatkın olması, eğitim şartlarını taşıması, kendisine verilecek görevleri yerine getirmesi ve mesleğiyle alakalı bilgi ya da tecrübe sahibi olması gerekli görülmektedir. 

Yayımlanan ilanlara başvurularda adayların hak mağduriyeti yaşamaması adına İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinde görev yapmakta olan iş ve meslek danışmanlarına müracaat etmeleri önerilmektedir. Adaylar kuruma gitmeden de online şekilde başvuru yapabilirler.

Temizlikçi ilanı için tıklayınız

BİNLERCE KAMU MEMUR ALIMLARI İÇİN (TIKLAYINIZ)

Kamuya memur ve personel alımları İŞKUR üzerinden özel sektöre yönelik ilanlar İŞKUR üzerinden yayımlanan memur personel alımları hem özel sektöre hem de kamuya işçi alımları İŞKUR üzerinden yayımlanan İŞKUR il ve ilçe müdürl
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek