İŞKUR Üzerinden: Temizlik Görevlisi Alınacak

Kamuya memur ve personel alımları devam ederken, İŞKUR üzerinden özel sektöre yönelik ilanlar da yayımlanmaya devam ediyor.

İŞKUR Üzerinden: Temizlik Görevlisi Alınacak
İŞKUR Üzerinden: Temizlik Görevlisi Alınacak Osman Atalay
Bu içerik 13133 kez okundu.

İŞKUR üzerinden yayımlanan memur personel alımlarında, hem özel sektöre hem de kamuya işçi alımları yapılıyor. 

Yapılan temizlik görevlisi alımlarında hem kamuya hem de özel sektöre yönelik ilanlar bulunduğundan, başvuru yapacak ziyaretçilerimizin temizlikçi ilanının bulunduğu alana tıklayıp, ilgili sayfayı ziyaret edip başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir. 

TEMİZLİK GÖREVLİSİ - TEMİZLİKÇİ ALIMI YAPILACAK | BAŞVURU ŞARTLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan çok sayıdaki temizlikçi alımına başvurular yine iskur.gov.tr adresi üzerinden online olarak yapılabilecektir. 

Başvuru yapacak adayların kamu haklarından mahrum olmaması, kişisel temizliğine dikkat etmesi, dış görünüşüne önem vermesi, takım çalışmasına yatkın olması, eğitim şartlarını taşıması, kendisine verilecek görevleri yerine getirmesi ve mesleğiyle alakalı bilgi ya da tecrübe sahibi olması gerekli görülmektedir. 

Yayımlanan ilanlara başvurularda adayların hak mağduriyeti yaşamaması adına İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinde görev yapmakta olan iş ve meslek danışmanlarına müracaat etmeleri önerilmektedir. Adaylar kuruma gitmeden de online şekilde başvuru yapabilirler.

Temizlikçi ilanı için tıklayınız

BİNLERCE KAMU MEMUR ALIMLARI İÇİN (TIKLAYINIZ)

Kamuya memur ve personel alımları İŞKUR üzerinden özel sektöre yönelik ilanlar İŞKUR üzerinden yayımlanan memur personel alımları hem özel sektöre hem de kamuya işçi alımları İŞKUR üzerinden yayımlanan İŞKUR il ve ilçe müdürl

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak