istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

En Az Lise Mezun 34 Sözleşmeli Sağlık Personel Alımı Yapılacak

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesine istihdam edilmek üzere en az lise mezunu adaylar arasından 34 kişi sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacaktır.

En Az Lise Mezun 34 Sözleşmeli Sağlık Personel Alımı Yapılacak
En Az Lise Mezun 34 Sözleşmeli Sağlık Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 13927 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

KPSS grubu puan sırasına konulmak şartıyla sözleşmeli personel alınacaktır. Başvurular şahsen yapılacak olup posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir. 

Başvurular Üniversiteye 1 Ocak 2018 tarihi mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir.Üniversite Hastanesi Baş Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre, Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına Dair Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar yer alan ek 2’inci maddesinin (b) fıkrasına göre 2018 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınarak gerçekleşecektir.

11 kişi hemşire alımı için şartlar: Hemşirelik, hemşirelik ve sağlık hizmetleri veya sağlık memurluğu lisans mezunu olması ve KPSS 75 puanı bulunuyor olması gerekmektedir.

7 hemşire alımı için şartlar: Sağlık meslek lisesi hemşirelik, ebelik ve sağlık memurluğu bölümü mezunu olması ve KPSS 80 puanı bulunuyor olması gerekmektedir.

6 diğer sağlık personeli alımı için anestezi, anestezi teknikerliği ön lisans mezunu olması gerekmektedir. 7 kişi diğer sağlık personeli alımı için radyoloji ve tıbbi görüntüleme teknikleri ön lisans mezunu olması gerekmektedir. 

3 sağlık personeli alımı sağlık laboratuarı, tıbbi laboratuar ve tıbbi laboratuar teknikleri ön lisans mezunu olması gerekmektedir.Başvurular 1 Ocak 2018 tarihinde son bulacaktır. 

Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına bizzat (Şahsen) müracaat etmeleri gerekmektedir. 
Bilgi almak isteyenler için Üniversite Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığından almaları gerekmektedir.

BİNLERCE KAMU MEMUR ALIMLARI İÇİN (TIKLAYINIZ)

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesine istihdam edilmek üzere 34 kişi sözleşmeli sağlık personeli alımı KPSS 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesi Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere Resmi Gazetede yay
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak