istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

TYP 18 Bin 700 Kamu Personeli Alımı Gerçekleştirecek

İŞKUR TYP 70 bin personel alımı Aralık 2018 içerisinde alınacağı duyurulmuştu. Şuan ilanda bulunan 15 şehir ve 18700 kamu personeli alımı bulunmaktadır.

TYP 18 Bin 700 Kamu Personeli Alımı Gerçekleştirecek
TYP 18 Bin 700 Kamu Personeli Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 19968 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Başvurular online veya şahsen iş kurumuna giderek yapılabilir.Tekirdağ, Kırıkkale, Mersin, Bayburt, Osmaniye, Malatya, Muş, Kastamonu, Balıkesir, Edirne, Trabzon, İzmir, Bartın, Samsun ve İstanbul alımı yapan şehirler olarak yayınlanmıştır. 

Başvuracaklar için tarih 14 Aralık 2018 ile 15 Aralık 2018 tarihi aralığında değişmektedir. Başvuracaklar iş kurumundan online olarak veya şahsen şubelerden yapabilirler. 

55 sayfa 894 alım ilanı bulunmaktadır.Güvenlik görevlisi, işçiler çevre temizliği, altyapı yenilenmesi, park düzenlemeleri, ağaçlandırma, restorasyon, tarihi ve kültürel mirasın korunması gibi işlerde çalışacak.

Başvuru şartları 18 yaşını doldurmuş ve 45 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. En az okur yazar olma şartı bulunuyor. Güvenlik görevlisi alımı yapılacak ise gerekli sertifika ve öğrenim düzeyi istenmektedir.

Adaylar hangi yolu izleyerek bu alımlara başvuru yapacak. Bir alıma başvuru yapacak aday ilk önce kendi şehrindeki olan alıma başvuru yapabilir. Bir başka şehirde ikamet ediyor ise başvuruda bulunamaz.

İŞKUR ilanları sayfasından başvuruyu nasıl yapabilirim. Aşağıda verilen link tıklanarak açılan sayfaya hiçbir şey yazmadan ARA butonuna basmanız durumunda tüm ilanlara başvuru yapabilirsiniz. 

Diğer bir seçenek kendi şehir ismini yazarak ulaşmak kolay olacaktır. TYP ilanlarına ulaşmak için tıklayın

BİNLERCE KAMU MEMUR ALIMLARI İÇİN (TIKLAYINIZ)

İŞKUR TYP 70 bin personel alımı iş kurumu iş kurumundan online olarak İŞKUR ilanları sayfasından
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek