istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Gençlik ve Spor Bakanlığı: 65 Memur Alımı Yapacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesine memur alımı bekleyenler için müjdeli haber KPSS 2018/2 tercihlerinde geldi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı: 65 Memur Alımı Yapacak
Gençlik ve Spor Bakanlığı: 65 Memur Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 12095 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

ÖSYM tarafından yapılan duyuruda, Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) bünyesine KPSS 2018/2 tercihleri dahilinde açıkta bulunan 65 kadrosuna memur alımları yapılacağı bilgisi, ilgili kılavuzla aktarıldı.

GSB dışında çok sayıda bakanlığın ve kurumun da mevcut kadrolarındaki personel ihtiyaçlarını gidermek için ilana çıktığı bu süreçte, 11 - 20 Aralık 2018 tarihlerine kadar tercih işlemleri yürütülebilecektir. Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) memur alımlarına ilginin de çok olacağı düşünülmektedir. 

Uzun sürelerdir memur alımı beklenen bakanlıkların başında gelen bu bakanlığın kadrolarına tercihler, lisans eğitim düzeyi üzerinden gerçekleştirilecektir. 

Lisans bölümlerinden mezun olmuş ve ilgili kılavuzda aktarılan nitelikler ya da özel koşulları karşılayan adaylar arasından yapılacak tercihlerin sonuçlarına göre memur atamaları yapılacaktır. Toplamda bakanlık bünyesine 65 memur alımı gerçekleştirilecektir.

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI LİSANS MEZUNU 65 MEMUR ALIMI YAPIYOR

KPSS 2018/2 tercihleri dahilinde gerçekleştirilecek memur alımına adayların tercih süreleri bulunmaktadır. 

20 Aralık 2018 saat 23.59' a kadar tercihler yapılabilecektir. 

Tercihler için adayların kadroların karşısında belirtilen nitelik kodlarını nitelik kılavuzunda, özel koşul kodlarını ise özel koşullar kılavuzunda detaylıca incelemeleri faydalarına olacaktır. 

Gençlik ve Spor Bakanlığı memur alımı KPSS 2018 ÖSYM tarafından yapılan duyuru 65 kadrosuna memur alımları memur alımları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek