Kültür ve Turizm Bakanlığı Memur Alımı Yapacak

KPSS 2018/2 tercihleri sürüyor. Milyonlarca aday tarafından merakla beklenen KPSS puanları üzerinden merkezi atama yoluyla yapılacak memur alımları için tercih işlemleri 11-20 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılmaya devam edecek.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Memur Alımı Yapacak
Kültür ve Turizm Bakanlığı Memur Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 2213 kez okundu.

KPSS merkezi atama tercih sürecinin başlamasıyla birlikte, bakanlık da boş kadrolarına personel alımı sağlamak için ilan verildi.

Bakanlık bünyesine yapılan alımda 19 memur alımı yapılacaktır. 19 memur alımın olacağı turizm bakanlığı memur alımında adayların dikkat etmesi gereken önemli noktalar nitelik kodları, özel koşullar alanlarıdır. 

Lisans eğitim düzeyi üzerinden yapılacak kültür bakanlığı memur alımı için tercih süreçleri devam etmektedir. 20 Aralık 2018 saat 23.59' a kadar adaylar tercihlerinde Kültür ve Turizm Bakanlığını tercih edebilirler.

KPSS 2018 KPSS puanları memur alımları KPSS merkezi atama tercih süreci 19 memur alımı kültür bakanlığı memur alımı Kültür ve Turizm Bakanlığı bakanlık da boş kadrolarına personel alımı Bakanlık bünyesine yapılan alımda turiz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak