Atlasjet Havacılık Kabin Memuru ve Personel Alımı Gerçekleştirecek

Atlasjet havacılık 2018/2019 tarafından yayınlanan farklı ilanlar ile kabin memuru alımı, bilet satış memuru alımı, engelli personel alımı, dijital pazarlama memuru alımı, ikram memuru, Rusya uyruklu kabin memuru alımı ve personel alımı duyuruldu.

Atlasjet Havacılık Kabin Memuru ve Personel Alımı Gerçekleştirecek
Atlasjet Havacılık Kabin Memuru ve Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 7849 kez okundu.

Özel Sağlık Sigortası + Servis + Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.) + Yemekhane sosyal hakları verilecektir.

Kabin Memuru başvuru Şatları 19 ile 30 yaş aralığında, En az lise veya dengi okul mezunu. Intermediate ve üzeri ingilizce seviyesi olan. SHGM tarafından yetkilendirilmiş olan sağlık kuruluşlarından alınmış sağlık raporuna sahip. 1.65-1.80 cm boy aralığında olan (Boy kilo arasında -10 birim olmalıdır) ve Antalya'da ikamet eden olması gerekmektedir. 

Alınacak personel sayısı belirtilmemiştir.

Bilet satış süpervizörü şartlar; En az yüksekokul mezunu. Tercihen havacılık sektöründe bilet satış ve/veya yolcu hizmetleri birimlerinde en az 1 yıl deneyim sahibi. 

İyi derecede İngilizce bilen. Yoğun iş temposunda çalışabilecek ve ekip çalışmasına yatkın. İletişim becerileri güçlü ve diksiyonu düzgün olması gerekmektedir. 

Askerlikten muaf veya yapmış olması gerekmektedir.İkram süpervizörü için şartlar; Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun. Konusunda en az 3 yıl deneyimli. 

Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip olması gerekmektedir. İletişim ve planlama yeteneği gelişmiş. Ekip çalışmasına yatkın. Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış. 

Vardiyalı olarak çalışabilecek.Engelli personel alımı; Lise veya Önlisans mezunu. Tercihen ofis ortamında tecrübesi olan. MS Office uygulamalarına hakim. Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden. 

%40 ve üzeri engel raporu bulunan adayların başvurusu kabul edilecektir.Dijital pazarlama performans uzmanı; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. SEM ve performans pazarlama konusunda en az 3 yıl tecrübeye sahip. 

Tercihen daha önce bir e-ticaret operasyonunda görev almış. İyi derecede İngilizce bilen. Ms Office bilgisine sahip. Koordinasyon yeteneği güçlü. Sorumluluk alabilen, analitik düşünebilen ve araştırmacı. 

Seyahat engeli bulunmayanlar olması gerekmektedir.Rus uyruklu kabin memuru alımı; 19-30 yaş aralığında. En az lise veya dengi okul mezunu. Intermediate ve üzeri ingilizce seviyesi olan. 

SHGM tarafından yetkilendirilmiş olan sağlık kuruluşlarından alınmış ve "SHT MED -SAĞLIK (Madde 6)" gerekliliklerine uygun sağlık raporuna sahip. 1.65-1.80 cm boy aralığında olan (Boy kilo arasında -10 birim olmalıdır). Antalya'da ikamet eden. Rus uyruklu adaylar değerlendirilecektir.

Atlasjet havacılık kabin memuru alımı bilet satış memuru alımı personel alımı dijital pazarlama memuru alımı ikram memuru Rusya uyruklu kabin memuru alımı Kabin Memuru başvuru Şatları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak