istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Atlasjet Havacılık Kabin Memuru ve Personel Alımı Gerçekleştirecek

Atlasjet havacılık 2018/2019 tarafından yayınlanan farklı ilanlar ile kabin memuru alımı, bilet satış memuru alımı, engelli personel alımı, dijital pazarlama memuru alımı, ikram memuru, Rusya uyruklu kabin memuru alımı ve personel alımı duyuruldu.

Atlasjet Havacılık Kabin Memuru ve Personel Alımı Gerçekleştirecek
Atlasjet Havacılık Kabin Memuru ve Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 7491 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Özel Sağlık Sigortası + Servis + Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.) + Yemekhane sosyal hakları verilecektir.

Kabin Memuru başvuru Şatları 19 ile 30 yaş aralığında, En az lise veya dengi okul mezunu. Intermediate ve üzeri ingilizce seviyesi olan. SHGM tarafından yetkilendirilmiş olan sağlık kuruluşlarından alınmış sağlık raporuna sahip. 1.65-1.80 cm boy aralığında olan (Boy kilo arasında -10 birim olmalıdır) ve Antalya'da ikamet eden olması gerekmektedir. 

Alınacak personel sayısı belirtilmemiştir.

Bilet satış süpervizörü şartlar; En az yüksekokul mezunu. Tercihen havacılık sektöründe bilet satış ve/veya yolcu hizmetleri birimlerinde en az 1 yıl deneyim sahibi. 

İyi derecede İngilizce bilen. Yoğun iş temposunda çalışabilecek ve ekip çalışmasına yatkın. İletişim becerileri güçlü ve diksiyonu düzgün olması gerekmektedir. 

Askerlikten muaf veya yapmış olması gerekmektedir.İkram süpervizörü için şartlar; Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun. Konusunda en az 3 yıl deneyimli. 

Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip olması gerekmektedir. İletişim ve planlama yeteneği gelişmiş. Ekip çalışmasına yatkın. Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış. 

Vardiyalı olarak çalışabilecek.Engelli personel alımı; Lise veya Önlisans mezunu. Tercihen ofis ortamında tecrübesi olan. MS Office uygulamalarına hakim. Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden. 

%40 ve üzeri engel raporu bulunan adayların başvurusu kabul edilecektir.Dijital pazarlama performans uzmanı; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. SEM ve performans pazarlama konusunda en az 3 yıl tecrübeye sahip. 

Tercihen daha önce bir e-ticaret operasyonunda görev almış. İyi derecede İngilizce bilen. Ms Office bilgisine sahip. Koordinasyon yeteneği güçlü. Sorumluluk alabilen, analitik düşünebilen ve araştırmacı. 

Seyahat engeli bulunmayanlar olması gerekmektedir.Rus uyruklu kabin memuru alımı; 19-30 yaş aralığında. En az lise veya dengi okul mezunu. Intermediate ve üzeri ingilizce seviyesi olan. 

SHGM tarafından yetkilendirilmiş olan sağlık kuruluşlarından alınmış ve "SHT MED -SAĞLIK (Madde 6)" gerekliliklerine uygun sağlık raporuna sahip. 1.65-1.80 cm boy aralığında olan (Boy kilo arasında -10 birim olmalıdır). Antalya'da ikamet eden. Rus uyruklu adaylar değerlendirilecektir.

Atlasjet havacılık kabin memuru alımı bilet satış memuru alımı personel alımı dijital pazarlama memuru alımı ikram memuru Rusya uyruklu kabin memuru alımı Kabin Memuru başvuru Şatları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak