istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İş Bankası Takip Memuru Güvenlik Görevlisi ve Şoför Alımı Yapacak

İş Bankası CV yöntemi ile genel başvuru. Alımı yapılacak personeller güvenlik görevlisi, ihtisas memuru, takip memuru ve şoför alımları bulunmaktadır.

İş Bankası Takip Memuru Güvenlik Görevlisi ve Şoför Alımı Yapacak
İş Bankası Takip Memuru Güvenlik Görevlisi ve Şoför Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 17175 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Öğrenim durumlarını CV içerisine yazarak başvuru yapılması gerekmektedir. Özel Güvenlik Görevlisi görevleri; Şubelerimizde ve Genel Müdürlüğümüzde silahlı özel güvenlik görevini yerine getirir. 

Bu pozisyonda en az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olma şartı bulunmaktadır. Şoför alımındaki şekil ve görevler; Makam şoförü ve para nakil aracı şoförü olarak istihdam edilen çalışanlarımızdır. 

Bu pozisyonda en az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olma şartı bulunmaktadır. 

Memur alımı görev ve sorumlulukları; Şube ve Genel Müdürlük Bölümlerimizde temel bankacılık hizmeti ve bu hizmetlerin yerine getirilmesinde destek olan görevleri yerine getirir. 

Şubelerde gişe işlemleri ve operasyonel işlemlerde görev almanın yanı sıra performanslarına ve bulundukları şubelerdeki kadro imkanlarına göre satış, kambiyo, sorunlu kredilerin takibi gibi alanlarda da görev yapabilir.

Ön lisans ve lisans mezunları başvuru yapabiliyor.Takip Memuru’nun yapacağı işler; hukuk müşavirliği ve müşavirliğe bağlı bölge teşkilatında; hukuksal işlemlerin iç ve dış evrak takibini yapar; noter, adliye, ticaret odası, tapu daireleri ve diğer kamu kuruluşları ile ilgili işleri yürütürler. 

Takip memurluğu yalnızca Adalet Meslek Yüksek okullarından alım yapılıyor. İhtisas elemanı alımı yapılacak bölümler; Avukat, mimar, mühendis gibi pozisyonlarda istihdam edilen çalışanlar olarak biliniyor. 

Sadece lisans muzunu aday başvuru yapabilir.

İş Bankasına başvuru yapmak için tıklayın

İş Bankası CV yöntemi ihtisas memuru takip memuru CV Özel Güvenlik Görevlisi görevleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak