İş Bankası Takip Memuru Güvenlik Görevlisi ve Şoför Alımı Yapacak

İş Bankası CV yöntemi ile genel başvuru. Alımı yapılacak personeller güvenlik görevlisi, ihtisas memuru, takip memuru ve şoför alımları bulunmaktadır.

İş Bankası Takip Memuru Güvenlik Görevlisi ve Şoför Alımı Yapacak
İş Bankası Takip Memuru Güvenlik Görevlisi ve Şoför Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 17456 kez okundu.

Öğrenim durumlarını CV içerisine yazarak başvuru yapılması gerekmektedir. Özel Güvenlik Görevlisi görevleri; Şubelerimizde ve Genel Müdürlüğümüzde silahlı özel güvenlik görevini yerine getirir. 

Bu pozisyonda en az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olma şartı bulunmaktadır. Şoför alımındaki şekil ve görevler; Makam şoförü ve para nakil aracı şoförü olarak istihdam edilen çalışanlarımızdır. 

Bu pozisyonda en az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olma şartı bulunmaktadır. 

Memur alımı görev ve sorumlulukları; Şube ve Genel Müdürlük Bölümlerimizde temel bankacılık hizmeti ve bu hizmetlerin yerine getirilmesinde destek olan görevleri yerine getirir. 

Şubelerde gişe işlemleri ve operasyonel işlemlerde görev almanın yanı sıra performanslarına ve bulundukları şubelerdeki kadro imkanlarına göre satış, kambiyo, sorunlu kredilerin takibi gibi alanlarda da görev yapabilir.

Ön lisans ve lisans mezunları başvuru yapabiliyor.Takip Memuru’nun yapacağı işler; hukuk müşavirliği ve müşavirliğe bağlı bölge teşkilatında; hukuksal işlemlerin iç ve dış evrak takibini yapar; noter, adliye, ticaret odası, tapu daireleri ve diğer kamu kuruluşları ile ilgili işleri yürütürler. 

Takip memurluğu yalnızca Adalet Meslek Yüksek okullarından alım yapılıyor. İhtisas elemanı alımı yapılacak bölümler; Avukat, mimar, mühendis gibi pozisyonlarda istihdam edilen çalışanlar olarak biliniyor. 

Sadece lisans muzunu aday başvuru yapabilir.

İş Bankasına başvuru yapmak için tıklayın

İş Bankası CV yöntemi ihtisas memuru takip memuru CV Özel Güvenlik Görevlisi görevleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak