istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

O Kurumlara: En Az Lise Mezunu Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Kamu’ya yerleştirilmek üzere yayınlanan 3 farklı ilan ile Atatürk üniversitesine, Tekirdağ Çorlu Belediyesine ve Uludere belediyesine kamu personel alımı yapılmaktadır.

O Kurumlara:  En Az Lise Mezunu Kamu Personeli Alımı Yapılacak
O Kurumlara:  En Az Lise Mezunu Kamu Personeli Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 12919 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Alınacak kişiler hemşire, memur alımı, büro elemanı ve itfaiye şoförü olarak görevlendirilecektir. 

Belediyeler İŞKUR ilanları üzerinden yayınladıkları ilanlar ile en az ilköğretim mezunu KPSS şartı olmayan Uludere Belediyesi 10 kişi Fen işleri müdürlüğünde temizlik hizmeti ve fen işleri olarak alım yapılacaktır. 

Kamu personeli Alımı alınacak personeller ilçe merkezi ve mahallelerinde altyapı hizmetleri ve temizlik hizmetlerinde çalıştırılacaktır.Herhangi bir eğitim durumu veya KPSS şartı olmayan personel alımına 18 ile 50 yaş arası bay bayan herkes başvuru yapabilir. 

Erkek adaylar için askerlik ile ilgili ilişiğinin bulunmaması gerekmektedir. Adaylar vardiyalı çalışacak olup Beden işçisi olarak istihdam edilecektir. Başvurular şahsen Uludere Belediyesi personele yapılacaktır.

Uludere Belediyesi fen işleri müdürlüğünde Çöp kamyonu, itfaiye şoförü, Kamyon, traktör ve arasöz aracı şoförü olarak alınacaktır. Başvuru yapacak adayların en az D sınıfı ehliyet sahibi olması ayrıca SRC Belgesi sahibi olması gerekmektedir.

Sadece erkek adayların başvuru yapabileceği personel alımına eğitim ve KPSS şartı bulunmamaktadır. Başvurular son başvuru tarihi olan 17 Aralık 2018 tarihine kadar Uludere Belediyesi personele şahsen başvuru yapmak gerekmektedir.

Çorlu Belediyesi (Tekirdağ) 1 kişi daimi Büro elemanı olarak istihdam edilecektir. Personel alımına başvuru yapacak adaylar 17 Aralık 2018 tarihine kadar Çorlu Belediyesi Personele şahsen müracaat etmek gerekmektedir. 

Başvuru yapan adaylar 18 Aralık 2018 tarihinde 09:00 ile 11:00 saatleri arası görüşmeye çağrılacaktır.Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 15 kişi Lise mezunu 15 kişi lisans mezunu olmak üzere 60 kişi Hemşire olarak istihdam edilecektir. 

Adaylar başvuru yapabilmek için belirtilen nitelik ve öğrenim şartlarını taşımalı ayrıca bunu belgelemesi gerekmektedir.Kamu Personeli Alımı başvuru yapacak olan adayların 657 sayılı Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşıyor olması ve mezuniyetine göre lisans mezunları için 2018 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanı, meslek lisesi mezunları için 2018 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı bulunuyor olması gerekmektedir.

Müracaatlar 15 gün içinde mesai saati bitimine kadar Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığına yapılacaktır. Devlet Memuru Alımı başvuru yapacakların https://atauni.edu.tr/dis-hekimligi-fakultesi sitesinde hazırlanan başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığına şahsen başvurmaları gerekmekte olup, posta veya diğer yollarla yapılacak başvurular kesinlikle geçersiz sayılacaktır.

Kamu’ya yerleştirilmek üzere Tekirdağ Çorlu Belediyesi Uludere belediyesine kamu personel alımı memur alımı İŞKUR ilanları üzerinden yayınladıkları ilanlar ile Belediyeler KPSS şartı Kamu personeli Alımı alınacak personeller
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek