istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

OGM 66 Kamu Personeli Alımı Gerçekleştirecek

Orman Genel Müdürlüğü 17 Aralık 2018 tarihi itibari ile yayımlamış olduğu ilana göre bünyesine farklı kadrolar ile kamu personeli alımı yapacağını belirtti.

OGM 66 Kamu Personeli Alımı Gerçekleştirecek
OGM 66 Kamu Personeli Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 19841 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Söz konusu ilan Resmi Gazete'de yayımlanmış olup adaylar başvurularına 2019 senesinde başlayacaklar. Yayımlanan ilana göre Orman Genel Müdürlüğü taşra teşkilatında boş bulunan, Kamu Görevlerine ilk defa atanacaklar için uygulanacak Sınavlar hakkında genel yönetmelik ve orman Muhafaza memurları ve Mühendislerin atama ve yer değiştirme yönetmeliği hükümleri doğrultusunda 657 Sayılı Devlet memurlarına tabi personel alımı yapılacak.

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

Orman Genel Müdürlüğü iki farklı pozisyon için personel alımı yapacağını ilan etti. Buna göre 20 Orman Muhafaza Memuru ve 46 Müendis alımı yapılacak olup ayrıca alımlar farklı iller için yapılacak.

Buna göre Orman Muhafaza Memuru için, Artvin 2, Bartın 1, Bilecik 1, Bursa 1, Çankırı 1, Düzce 1, Eskişehir 1, Giresun 1, Kastamonu 2, Kırklareli 1, Kütahya 1, Muğla 1, Ordu 2, Sinop 2, Sivas 1 olmak üzere 20 kişi alınacak.

Mühendis pozisyonu için ise, Çorum 2, Tokat 2, Samsun 1, Çankırı 1, Artvin 3, Bolu 2, Bilecik 1, Denizli 1, Hakkari 1, Bitlis 1, Bingöl 1i Ardahan 1, Erzurum 2, Kars 2, Giresun 2, Ordu 2, Sivas 1, Isparta 1, Kırklareli 1, Kastamonu 10, Sinop 2, Yozgat1 , Muğla 1, Gümüşhane 1, Zonguldak 1, Bartın 1, Karabük 1 olmak üzere toplamda 46 Mühendis alımı yapılacak.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Orman Genel Müdürlüğü ( OGM ) alımını yapacağı 66 Personel adayından bazı niteliklr arayacak. Buna göre 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Görevini yapmasına engel olabilecek bir sağlık sorunu olmamak ve bunu Tam Teşekküllü Sağlık Kurum ve Kuruluşlarından sağlık kurulu raporu alarak belgelemeleri gerekmektedir. 

ADAYLARDAN ARANAN ÖZEL ŞARTLAR

Söz konusu ilan ile Mühendis ve Orman Muhafaza memuru alımı yapılacak. her iki pozisyon içinde adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı ve Eğitim Şartı aranacak. 

Buna göre 2018 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Orman Muhafaza Memuruları için Ön Lisans seviyesinde KPSSp93 puan türünden ve Mühendis alımları için Lisans seviyesinde KPSSp3 puan türünden en az 70 puan ve üzeri puan almış olmaları greklidir.

Eğitim olarak ise, Orman Muhafaza Memurları için, Yükseköğrenim kurumlarına bağlı ön lisans programlarından; Ormancılık ve Orman Ürünleri, Orman İşletmeciliği, Ormancılık, Orman Ürünleri, Odun Dışı Orman Ürünleri, Fidan Yetiştiriciliği, Fidan Yetiştirme, Fidan ve Fidecilik, Budama ve Aşılama, Avcılık ve Yaban Hayatı, Av ve Yaban Hayatı bölümlerinden mezun olmaları gereklidir. Mühendis pozisyonu ,için ise, Yükseköğrenim kurumlarının lisans programlarından; Orman Mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları gereklidir.

BAŞVURULAR

İlgili ilan 17 Aralık 2018 tarihinde ialn edilmiş olup başvurular, 14 Ocak 2019 tarihi itibari ile başlayacak olup en geç 25 ocak 2018 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. 

Başvurular Son başvuru gününe kadar en geç 23:59 a kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Adaylar başvurularını

https://isealim.ogm.gov.tr/hizmetenvanteri/ adresi üzerinde bulunan online başvuru formunu doldurarak yapılacak olup, Bunun dışında Şahsen veya Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

SÖZLÜ VE UYGULAMALI GİRİŞ SINAVI VE DEĞERLENDİRME

Başvurusunu yapan adaylar OGM tarafından yapılacak olan sözlü ve uygulamalı sınava katılarak başarılı olanların atama işlemleri yapılacak. Sınavlara katılacak olanlardan ise, Adayların KPSS puan durumu ele alınarak puan sırasına göre kadro sayısının 4 katı kadar aday değerlendirmeye alınarak Sınava katılmaya hak kazananlar şeklinde sonuçlar açıklanacaktır.

Sözlü ve uygulamalı sınava girmeye hak kazanan adaylar www.ogm.gov.tr adresinde 04.02.2019 tarihine kadar yayınlanacak olup ayrıca yazılı bildirim yapılmayacaktır. Buna göre sözlü sınavlar ise, 04 Şubat 2019 tarihi ile 01 Mart 201 tarihleri arasında yapılacak.

Orman Genel Müdürlüğü kamu personeli alımı Resmi Gazete Kamu Görevlerine ilk defa atanacaklar için uygulanacak 657 Sayılı Devlet memurlarına tabi personel alımı yapılacak Orman Genel Müdürlüğü iki farklı pozisyon için persone
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak