istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Adalet Bakanlığı Bünyesine: 7 Bin Memur Alımı Yapılacak

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ ün açıklamalarıyla önemli bir yer tutan ve yüzbinlerce kişi tarafından merakla beklenen ilanların başında geliyor.

Adalet Bakanlığı Bünyesine: 7 Bin Memur Alımı Yapılacak
Adalet Bakanlığı Bünyesine: 7 Bin Memur Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 17195 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Adalet Bakanlığı memur alım sürecinde, ilanların hangi kadrolara yönelik olarak yayımlanacağı, ikm alımı, şoför alımı, zabıt katibi ve düz memur alımlarından hangi kadrolara yönelik kaç kişilik ilanların yayımlanacağı ise merak konusu.

ADALET BAKANLIĞI ALIMLARI

Adalet Bakanlığı’ nın yanı sıra Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesine yapılacak İnfaz Koruma Memuru (İKM) alımlarıyla ilgili her iki ilan için de net bir açıklama yapılmadı.

Zabıt katibi, mübaşir ve şoför kadrolarına yönelik alımların çok sayıda yapılacağını düşünmekteyiz. Daha önceki açıklamalarda Adalet Bakanlığı bünyesine adli ve idari yargı personeli alımları yapılacağı aktarılmış ve bu alımlar sağlanmıştı. 

Daha sonrasında gündeme taşınan açıklamalarda Adalet Bakanlığı bünyesindeki personel sayısının arttırılacağı söylendi ve bu artış 7 bin kişilik olacağı yönünde ifadeler kullanıldı. Bu bağlamda Adalet Bakanlığı personel alımı sürecinde zabıt katibi alımı, memur alımı, şoför alımı, mübaşir alımı gibi ilanları görmek mümkün olacaktır.

CTE 10 BİN İKM ALIMI

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesine de İnfaz Koruma Memuru (İKM) alımları yapılması beklenmektedir. Burada ikm alımı için sayının 10 bin olacağı ve tüm eğitim düzeyleri üzerinden yani lise, önlisans ve lisans mezunlarına yönelik ilanların yayımlanabileceğini söylemek mümkün.

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül Adalet Bakanlığı memur alım süreci memur alımları Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesine yapılacak İnfaz Koruma Memuru Adalet Bakanlığı bünyesindeki personel sayısının art
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak