İSKİ, TİSKİ ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi 682 Personel Alacak

3 Farklı ilan ile farklı kurumlar bünyelerindeki memur personel eksikliğini gidermek için ilan yayımlamışlardı.

İSKİ, TİSKİ ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi 682 Personel Alacak
İSKİ, TİSKİ ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi 682 Personel Alacak Osman Atalay
Bu içerik 2690 kez okundu.

Yayımlanan ilana göre toplamda 682 personel alımı yapılıyor. Başvuru işlemleri geçen hafta itibari ile tamamlandı ve adaylar büyük heyecanla başvuru sonuçlarının açıklanmasını bekliyorlar. 

Yayımlanan ilanların başvuru kılavuzlarına göre başvuru sonuçları Yarın açıklanacak. 

Geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilana göre 3 ilan ile toplamda 682 personel alımı yapılacak. Buna göre İSKİ ( İstanbul Su Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ) yayımladığı ilana göre 461 kişilik boş kadro ile memur alımı yapılacak. 

İlan için başvurular 03 Aralık 2018 tarihi itibari ile alındı ve 10 Aralık 2018 tarihi itibari ile sona erdi. Buna göre İSKİ Buna göre İSKİ Mühendis, Şehir Plancısı, Kütüpahaneci, Mimar, İstatikçi, Kimyager, Peyzaj Mimarı, Grafiker, Restoratör, Psikolog, Biyolog, Hemşire, Tercüman, Bilgisayar İşletmeni, Tekniker ve Teknisyen pozisyonlarına 461 memur personel alımı yapacak.

TİSKİ ise bünyesine 51 kişilik boş kadro ile farklı pozisyonlarda alım yapacak. Buna göre 51 kişilik boş kadro ile 2 Kimyager, 14 Mühendis, 20 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, 7 Teknisyen, 2 Memur ve 5 Tekniker olmak üzere 51 kişi alacak. 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi 170 kişilik boş kadro ile Ön Lisans veya Lisans Mezunu olan, 88 Zabıta Memuru ve 82 İtfaiye eri olmak üzere 170 memur alımı yapacak. Adaylar başvurularına 06 Aralık 2018 tarihi itibari ile başlamışlardı ve 12 Aralık 2018 tarihi itibari ile sonlandırdılar.

BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANIYOR

İlgili ilanlar için başvurular geçtiğimiz günlerde tamamlanmış olup adaylar şimdiden sonuçları beklemeye başladılar. Buna göre Sonuçlar 17 Aralık 2018 tarihinde ilgili ilanların resmi İnternet sitelerinde açıklanacak. İsmi geçen adaylar istenen belgeleri ilgili belediyelere teslim ederek Giriş sınavlarına katılabileceklerdir.

memur personel 682 personel alımı İstanbul Su Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Trabzon Büyükşehir Belediyesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor