istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

KPSS En Az 60 Puan İle MSB 523 Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Milli Savunma Bakanlığı bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere geçtiğimiz günlerde bir ilan yayımlamıştı.

KPSS En Az 60 Puan İle MSB 523 Kamu Personeli Alımı Yapılacak
KPSS En Az 60 Puan İle MSB 523 Kamu Personeli Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 10357 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Yayımlanmış olan ilana göre MSB toplamda 523 kişilik boş kadro ile kamu personeli alacak ve adaylardan bu yönde bazı nitelikler aranacaktır. 

Milli Savunma Bakanlığı 2018 yılı için sözleşmeli personel temini için başvuru kılavuzunu 19 kasım 2018 tarihinde ilan etmişti. 

Başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başladı. Buna göre MSB farklı Mühendislik kadrolarında ve farklı bölgelerde olmak üzere toplamda 523 kamu personeli alımı gerçekleştirecek. 

Buna göre alımlar Ankara, İstanbul, Sakarya, Kayseri, Balıkesir, Niğde, Afyonkarahisar, Çanakkale Tekirdağ, Hatay, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Kocaeli, İzmir, Konya, Isparta, Van, Sivas ve Adana  illeriinde, Endüstri Mühendisi, Çevre Mühendisi, Elektronik Mühendisi, Fizik Mühendisi, Kimya Mühendisi, Makine Mühendisi, Metalurji Mühendisi, Elektrik Mühendisi, Uçak Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, Mekatronik Mühendisi, Tekstil Mühendisi, Gemi İnşaat Mühendisi pozisyonlarında yapılacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİYOR?

İlgili ilana başvuru yapacak adaylardan 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesi kapsamında, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, 35 yaşını bitirmemiş olmak, TSK, JGK ve Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından belirtilen sağlık yönetmeliğine uygun olmak, Herhangi bir terör örgütü üyesi olmamak, 2018 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gibi nitelikleri taşıyan her aday başvuru yapabilir.

BAŞVURULARDA SON GÜNLER!

MSB personel alım ilanına başvurular 19 Kasım 2018 tarihi itibari ile başlamıştı ve adaylar henüz başvuru yapmamışlar veya başvuru işlemlerini bitirmemişler ise en geç 21 Aralık 2018 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Milli Savunma Bakanlığı kamu personeli Milli Savunma Bakanlığı 2018 yılı için sözleşmeli personel temini için başvuru kılavuzu kamu personeli alımı 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesi Sahil Güvenlik Komutanlığı Ka
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak