istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Tarsus Üniversitesi: 60 Kamu Personeli Alımı Gerçekleştirecek

20 Aralık 2018 tarihinde yayımlanmış olan ilana göre Tarsus Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı kadro ve niteliklerde toplamda 60 kişilik kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı yapacak.

Tarsus Üniversitesi: 60 Kamu Personeli Alımı Gerçekleştirecek
Tarsus Üniversitesi: 60 Kamu Personeli Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 1175 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Tarsus Üniversitesi bünyesine 60 kişilik kadro ile, Lisans Mezunu, 15 Büro Personeli, Ön Lisans Mezunu 10 Büro Personeli, Lisans Mezunu 5 Mühendis, Ön Lisans Mezunu 5 Tekniker, Meslek Lisesi Mezunu 5 Teknisyen ve Lise mezunu 20 Destek Personeli alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Tarsus Üniversitesi adaylardan, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, 2018 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94, Ön Lisans mezunu için KPSSP93 ve Lisans mezunu için KPSSP3 puan türünden puan almış olmak, Görevini yapmasına herhangi bir sağlık problemi olmamak, yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın resmi gazete yayımlansı ile ( 20 Aralık 2018 ) başvurularına başlayabilir ve en geç 15 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Buna göre başvurular en geç 04 Ocak 2018 tarihine kadar İstenen belgeler ile birlikte Tarsus Üniversitesi Genel Sekreterliğine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. 

İlanda yer alan pozisyonlardan sadece birine müracaat edilecektir. Posta yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. 

Tarsus Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere Tarsus Üniversitesi bünyesine Tarsus Üniversitesi adaylardan 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak ÖSYM Kamu Personeli Se
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak