Tapu ve Kadastro 264 Memur Alımı Gerçekleştirecek

Bayındır Memur Sen 2 Nolu Şube Başkanı Taner Düzgören tarafından sosyal medya platformu Twitter üzerinden yapılan açıklamada, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ilanını bekleyenlere yönelik müjdeli haber kamuoyuna aktarıldı.

Tapu ve Kadastro 264 Memur Alımı Gerçekleştirecek
Tapu ve Kadastro 264 Memur Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 11775 kez okundu.

Taner Düzgören yaptığı açıklamasında, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesine 264 kişilik memur alımı için onayın çıktığını aktararak, hayırlı olmasını temenni etti. 

Twitterdan yaptığı açıklamasında " Tapu ve kadastro Genel Müdürlüğü nezdinde 264 sözleşmeli personel alım onayı çıkmıştır . Hayırlı olsun inşallah. 

TARIM BAKANLIĞI İLANI BEKLENİYOR

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesine 264 memur alımı için 264 kişilik kadronun onay aldığını aktaran Taner Düzgörenin açıklamalarının ardından, adaylar Twitter üzerinde Tarım Bakanlığı bünyesine yapılacak alımların da müjdesini beklediklerini aktardılar. 

Uzunca zamandır memur alımı yapması beklenen bakanlığın da ilana çıkması gerektiğini aktaran adaylar, memur alım müjdesi beklediklerini vurgulayarak, seslerini duyurmaya çalıştılar. 

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne yapılacak bu memur alımıyla alakalı olarak, kendilerinin de ilan beklediklerini ve sözü verilen alımların yerine getirilmesi gerektiğini belirttiler.

Bayındır Memur Sen 2 Nolu Şube Başkanı Taner Düzgören sosyal medya platformu Twitter üzerinden yapılan açıklama Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Taner Düzgören yaptığı açıklama Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesine 264 k

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor