istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

KAÇKARBİR: 80 ve Üzeri KPSS Puanı İle İtfaiye Eri Alımı Yapacak

Rize’de faaliyet gösteren ve trafik kazaları, ilk yardım, olaylara ani müdahale ederek söndürme soğutma gibi kurtarma çalışmalarını da yürüten KAÇKARBİR personel açığını gidermek için KPSS puanı ile itfaiye eri alımı yapılacağını açıkladı.

KAÇKARBİR: 80 ve Üzeri KPSS Puanı İle İtfaiye Eri Alımı Yapacak
KAÇKARBİR: 80 ve Üzeri KPSS Puanı İle İtfaiye Eri Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 575 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Erkek ve Kadın itfaiye eri adaylarının 9/1 derecesindeki itfaiye eri alımlarında KPSS P3 puan türünden en az 70 ve üzeri almak gerekli bu kadroda 1 kişi istihdam edilecek. 

Adayların c sınıfı ehliyet sahibi olmaları gerekmekte. Eğitim şartında ise Acil yardım ve Afet Yönetimi lisans bölümünden mezun olmak gerekiyor.

Diğer itfaiye alım kadrosunda 10/2 derecesinde 2 kişi istihdam edilecek. Adayların C sınıfı ehliyeti olması, 2 yıllık İtfaiyecilik ve Sivil Savunma, İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik bölümlerinden mezun olmaları istenildi. KPSS p93 puan türünden 70 ve üzeri puan alan adaylar başvuru yapabilecek.

BAŞVURUDA İSTENİLEN EVRAKLAR

Nüfus cüzdanı fotokopisi, ehliyet aslı veya noter onaylı örneği (aslını getirenler için aslını ibraz etmeleri üzerine birlikte sureti tasdik edilebielcek), asli sicil belgesi, ikamet belgesi, diploma yada mezuniyet belgesi, (yabancı okullardan mezun olanlar aslını göstermeleri üzerine onaylı örneği tasdik edilebilecek.) KPSS sonuç belgesi, görevini yapmaya engel olmadığına dair beyan, 2 adet fotoğraf, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmadığına dair beyan, son olarak başvuru formunu birliğin resmi internet sitesinden temin edilerek, fotoğrafın bir tanesini form üzerine yapıştırılacak.

Başvurular 10 Ocak 2019 tarihi ile 21 Ocak tarihleri arasında yapılabilecek. Adayların Karadeniz Sahil Yolu Ardeşen/ RİZE adresindeki adrese evrak teslimi şahsen yapmaları istenildi. Posta ile başvuru kabul edilmeyecek.

KAÇKARBİR personel açığını gidermek için KPSS puanı ile itfaiye eri alımı KPSS P3 puan türünden en az 70 ve üzeri almak KPSS p93 puan türünden 70 ve üzeri puan alan adaylar KPSS sonuç belgesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak