3 Banka: Personel Alımı Yapacak

Türkiye'de 30'dan fazla özel ve kamu bankası bulunuyor. 81 il ve 900 ilçede şubeleri bulunan bir çok bankanın Türkiye genelindeki bu şubelerinde bir çok kadroda personel açığı bulunuyor.

3 Banka: Personel Alımı Yapacak
3 Banka: Personel Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 14172 kez okundu.

Denizbank 6 farklı kadroda bankacı alımı açıkladı. Telefon satış temsilcisi, mobil satış temsilcisi, kadrolarında yeni mezun olmak yeterli olacak. 

Portföy yönetimi yönetici, bankacılık hizmetleri temsilcisi, uzman yardımcısı kadrolarında tecrübeli olan adayların başvuru yapmaları istenildi. Adaylara iki aşamalı işe alım süreci belirtilmekte. Tecrübesiz olan adaylar için yazılı sınav ve grup çalışması yapılacak.

AKBANK GİŞE GÖREVLİSİ İLE ÇAĞRI MERKEZİ PERSONELİ ALACAK

Akbank açıklamış olduğu bankacı alımlarında çağrı merkezi, gişe yetkilisi kadrolarında alımlar yapacak. Akbank kariyer sitesi üzerinden duyurulan ilanlarda adaylar Doğu Anadolu, Orta Anadolu, İstanbul Avrupa, Anadolu Bursa, illerinde görevlendirilecek. 

Engelli adaylar için, yarı zamanlı çalışacak adaylara yönelik alımlar açıklandı.

ING BANK 16 KADRODA ALIM YAPACAK

ING Bank banka personeli istihdamında çok sayıda kadroda alım yapılacağı açıklandı. tam zamanlı ya da yarı zamanlı olarak istihdam edilebilecek olan personellerin Türkiye genelinde bir çok şubesine istihdam edileceği belirtildi.

Türkiye'de 30'dan fazla özel ve kamu bankası Türkiye geneli bir çok kadroda personel açığı Denizbank 6 farklı kadroda bankacı alımı ING Bank banka personeli istihdamı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak