İŞKUR Üzerinden: 1421 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak

İŞKUR ilanları kapsamında en az ilköğretim mezunu olan adaylar arasından temizlik görevlisi alımı yapılacaktır.

İŞKUR Üzerinden: 1421 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: 1421 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 19738 kez okundu.

Özel sektör işletmelerine çeşitli meslek sıfatlarıyla temizlik personeli alımı ya da ilkokul mezunu personel alımı şeklinde yayımlanan bu ilanlara başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir. 

Yayımlanan temizlik görevlisi alımı için adayların kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması, kamuya zararlı bir faaliyette yer almamış olması, terör örgütleriyle ya da onların faaliyetleriyle ismi anılmamış olması, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek olması, sağlık şartlarını taşıması ya da belirtilen engel düzeylerine uygun durumunun raporla belgelenmiş olması, takım çalışmasına yatkın olması, mesai saatlerine özen gösterebilecek olması, kişisel temizliğine önem veriyor olması, iletişim becerileri gelişmiş olması, mesleğinin gerektirdiği ekipman, ürünlerin kullanımı gibi noktalarda bilgi sahibi olması, kendisini geliştirmeye açık olması, güleryüzlü hizmet anlayışını benimsemiş olması gibi şartlara uygun olması gerekmektedir.

Başvurular ve diğer detaylar

İlanlara ulaşmak ve başvuru yapmak isteyen adaylar, ilanlara başvurularını İŞKUR üzerinden gerçekleştireceklerdir. İŞKUR üzerinden yapılacak başvuru işlemleri için adayların üye profillerinin oluşturulmuş olması ve iş arama durumlarının aktif olması gerekmektedir. 

İlan içerisindeki en az ilköğretim mezunu olma şartını taşımayan adaylar başvuru yapamayacaklardır. Yürütülecek alımlara yönelik diğer tüm detaylar ve hak mağduriyetlerinin önüne geçmek amacıyla İŞKUR iş ve meslek danışmanları aracılığıyla başvuruların yapılması fayda sağlayacaktır.

İlanlara ulaşmak için iskur.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İŞKUR ilanları İŞKUR üzerinden İŞKUR üzerinden yapılacak başvuru işlemleri İŞKUR iş ve meslek danışmanları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak