istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesine Sözleşmeli Memur Alımı Yapılacak

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesine sözleşmeli sağlık personeli kadrosunda 63 memur istihdam edilecek.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesine Sözleşmeli Memur Alımı Yapılacak
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesine Sözleşmeli Memur Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 1128 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Yeni açıklanan ilana göre Hatay MKÜ Sağlık Araştırma Hastanesinde istihdam edilmek üzere 657 sayılı devlet memurları kanunda belirtilen 4/B uyarınca istihdam edilecekler. Lisans mezunları P3 puan türünde, önlisans mezunları ise P93 puan türünde alınan puanlar esas alınacak. Giderleri özel bütçeden karşılanacağı belirtilen sözleşmeli sağlık personeli alımlarında istenilen şartlar neler?

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Adayların başvuru şartlarında; T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, yaş şartında 18 yaşını tamamlamış olmak, erkek adaylar iiçn askerlik ile ilişği bulunmamak, 657 sayılı DMK'nın 53. maddesindeki sağlık şartlarını taşımak, güvenlik ve arşiv araştırmasını olumlu olarak sonuşlanması, TCK'nın 53. maddesinde belirtilen ilanda belirtilen suçlardan mahkum olmamış olmak istenilmektedir. 

Daha önce sözleşmeli olarak istihdam edilenler için sözleşmenin tek taraflı olarak feshedilenler için sözleşmenin feshedilmesinden en az bir yıl geçmiş olmak gerekmektedir.

Hemşire Lisans mezunu olan 55 hemşire alımı, anastezi yada anastezi sekreterliği önlisans mezunu olan anastezi sağlık teknikeri bölümlerinden mezun olan 1 kişi alınacak. 

Tıbbi labarutuvar teknikeri, Sağlık Laboratuvarı ve Tıbbi Laboratuvarı iki yıllık önlisans bölümlerinden mezun olan 2 kişi sağlık teknikeri alınacak. Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans mezunu 3 kişilik sağlık teknikeri alınacak. 

Pefüzyon teknikleri bölümünden mezun 1 kişi sağlık teknikeri alınacak. Elektronörofizyoloji bölümünden mezun olan 1 kişi sağlık teknikeri (EMG+EEG) alınacak.

BAŞVURU TARİHİ

Başvurular 23 Aralık tarihinden itibaren 15 gün içerisinde yapılabilecek. Başvuru formunu www.mku.edu.tr/idari/Personel Daire Başkanlığı/Belge adresinden temin edilerek başvuru formu, ile birlikte istenilen belgelerin şahsen olarak yapılması gerekmektedir. Başvuruların tamamlanmasının ardından 15 gün içerisinde sonuçlar mku resmi internet sitesi üzerinden ilan edilecek.

BİNLERCE KAMU MEMUR ALIMLARI İÇİN (TIKLAYINIZ)

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesine sözleşmeli sağlık personeli kadrosunda 63 memur istihdam Hatay MKÜ Sağlık Araştırma Hastanesinde istihdam edilmek üzere 657 sayılı devlet memurları kanunda belirtilen 4/B uyarınca istihdam L
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek