istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

KPSS'den En Az 60-65 Puan ve Üzeri Alan Belediyeye Girebilecek

Kamu kurumlarına zabıta memuru, tekniker, mühendis ve tahsildar kadrolarında ilk defa atanmak isteyen adaylara yönelik olarak Mersin Bozyazı Belediyesi personel alım ilanı açıkladı.

KPSS'den En Az 60-65 Puan ve Üzeri Alan Belediyeye Girebilecek
KPSS'den En Az 60-65 Puan ve Üzeri Alan Belediyeye Girebilecek Osman Atalay
Bu içerik 2498 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Açıklanan memur alım ilanına göre adayların Kamu Personeli Seçme Sınavı puan türlerinden en az 60 ile 65 ve üzeri puan almaları gerekmektedir. 

Mersin Bozyazı Belediyesi Genel İdari Hizmetler Kadrosunda 3 zabıta memuru, 3 memur kadrosunda, 3 tahsildar kadrosunda; Teknik Hizmetler Sınıfında 1 mühendis alımı, 2 tekniker alımı yapacak. İstenilen eğitim şartları şu şekilde;

ZABITA MEMURU ALIMI

Erkek ve kadın adayların başvuru yapabileceği zabıta memuru alımlarında lisans mezunu olmak gerekmektedir. B sınıfı sürücü belgesi olmak, KPSS P3 puan türünden en az 60 ve üzeri puan almak gerekmektedir.

TAHSİLDAR VE MEMUR ALIMI

Tahsildar memur alımlarında lisans mezunu ve P3 puan türünden en az 60 üzeri puan almak gerekmektedir. Memur kadrolarına başvurularda da Lisans mezunu olmak, P3 puan türünden 60 ve üzeri puan almak gerekmektedir. 

MÜHENDİS VE TEKNİKER ALIMI

Mühendis kadrolarındaki alımlarında inşaat lisans mezunu olmak B sınıfı ehliyet sahibi olmak. P3 puan türünden en az 65 ve üzeri puan almak istenilmektedir. Tekniker alımlarında elektrik, iklimlendirme- soğutma bölümlerinden mezun olmak B sınıfı ehliyet sahibi olmak, B sınıfı ehliyeti bulunmak KPSS P3 puan türünden 60 ve puanı olmak istenilmektedir.

BAŞVURULAR

Başvurular 04 Ocak 2019 tarihinde başlayacak ve 08 Ocak 2019 günü saat 17.00'a kadar devam edecek. şahsen veya iadeli taahhütlü posta ile başvuru yapılabilecek. 

Kamu kurumlarına zabıta memuru Mersin Bozyazı Belediyesi personel alım ilanı memur alım ilanına göre Kamu Personeli Seçme Sınavı puan türlerinden en az 60 ile 65 ve üzeri puan almaları Mersin Bozyazı Belediyesi Genel İdari Hi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek