istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Kültür ve Turizm Bakanlığı: 11 Bin TL Maaş İle Sözleşmeli Memur Alımı Yapılacak

Yeni açıklanan personel ilanına göre Kültür ve Turizm Bakanlığına sözleşmeli memur alımı yapılacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığı: 11 Bin TL Maaş İle Sözleşmeli Memur Alımı Yapılacak
Kültür ve Turizm Bakanlığı: 11 Bin TL Maaş İle Sözleşmeli Memur Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 11513 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığına Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında istihdam edilmek üzere sözleşmeli bilişim personeli alınacak. Adaylar 375 sayılı KHK ile kamu kurumlarında bilişim personeli istihdamına ilişkin görevlendirmeye ilişkin usuller uyarınca yapılacak.

SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ ALIMI

Adayların 657 sayılı DMK'da belirtilen genel şartları taşımaları gerekmektedir. Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmaması gerekmektedir. Muhakeme yeteneği, görev gereği istenilen niteliklerde temsil kabiliyetine ve analitik düşünme hızlı problem çözme yeteneğinde bulunan, yoğun bir iş temposuna takım çalışmasına yatkın, bilgi sahibi olması istenilen konularda daha önce çalıştığı iş yerlerinden referans mektubu istenilecek.

1 kişilik ağ ve sistem güvenliği uzmanı alımları için dört yıllık mühendislik alanlarından yazılım mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektronik mühendisliği elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği mezunu olmak, daha önce büyük bilişim merkezi ağ uzmanı ya da sistem yöneticisi olarak en az 5 yıl görev yapmış olmak istenilecek. Diğer şartları başvuru ilanından incelebilirsiniz.

BAŞVURULAR BAŞLIYOR

Başvurular elektronik ortamda yapılacak. Adayların başvuruları 24 Aralık tarihinden itibaren https://basvuru.ytb.gov.tr/ adresi üzerinden yapabilecek. 

İstenilen belgeler ise şu şekilde; Özgeçmiş, Vesikalık Fotoğraf, Çalışma Sürelerini Gösteren Belgeler, Mesleki Tecrübe Şartını Gösteren Belgeler, KPSS Sonuç Belgesi, Yabancı Dil Belgesi, Mezuniyet Belgesi, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmadığına dair evrak ile sertifikaları sisteme yüklemeleri istenilecek. Başvurular 07 Ocak 2019 tarihine kadar devam edecek.

1 kişilik kadro için sınava 10 aday çağrılacak. Ağ ve sistem güvenlik uzmanı kadrosundaki adayların ne kadar maaş alacakları belli oldu. Buna göre Aylık Brüt Sözleşme Ücreti Katsayı Tavanının 3 katına kadar maaş verilecek.

personel ilanı Kültür ve Turizm Bakanlığına sözleşmeli memur alımı Kültür ve Turizm Bakanlığı Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığına Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında istihdam edilmek üzere sözleşmeli bilişim per
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek