istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Rize Belediyesine 60 KPSS İle Personel Alımı Yapılacak

Devlet Personel Başkanlığında yeni açıklanan personel alımına göre 657 sayılı DMK'ya tabi olarak istihdam edilmek üzere KPSS puanı ile bir kişi bandocu alımı yapılacak.

Rize Belediyesine 60 KPSS İle Personel Alımı Yapılacak
Rize Belediyesine 60 KPSS İle Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 853 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Genel İdari Hizmetler Sınıfında 8. kadroda istihdam edilecek olan bandocu alımlarında kadın ve erkek adaylar başvuru yapabilecekler. 2018 KPSS P3 puan türünden en az 60 almış olmak gerekmektedir.

Eğitim şartlarında Türk müziği musiki devlet konservatuarı, konservatuar; devlet konservatuvarı; müzik ve sahne sanatları fakültelerinin; müzik, vurmalı ve üflemeli çalgılar, yaylı çalgılar, kompozisyon ve orkestra şefliği bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Adayların T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, TCK'nın 53. maddesinde belirtilen kasten işlemiş suçlardan 1 yıl veya daha fazla hapis cezası almamış olmak affa uğramış olsa dahi yada devlet güvenliğine karşı sular anayasal düzene karşı suçlar, zimmet, rüşvet, dolandırıcılık, sahtecilik güveni kötüye kullanmak, hileli iflas, irtikap, ihaleye fesat karıştırmak suçlarından hapis cezası almamış olmak gerekmektedir. 657 sayılı DMK'nın 48/A maddesinde belirtilen genel şartları taşımak gerekmektedir. Erkek adayların askerlik ile ilişiği bulunmamak, görevini sürmeye engel herhangi bir akıl yada bedensel engelinin bulunmaması ve arşiv araştırma güvenlik soruşturmasının olumsu sonuçlanması, diğer özel başvuru şartlarını taşımak gerekmektedir.

BAŞVURU DETAYLARI

Başvurular 7 Ocak tarihinde başlayacak. Adayların başvurularını tamamlayabilmeleri için 11 Ocak tarihine kadar süre verildi. Müracaatlar mesai saatleri içerisinde yapılacak. 

Şahsen yada iadeli taahhütlü posta yolu ile başvuru yapılabilecek. Sözlü sınava girecek adaylar 17 Ocak 2019 tarihinde Rize Belediyesi internet sitesi üzerinden açıklanacak. Sözlü sınav 23 Ocak 2019 tarihinde yapılacak.

Devlet Personel Başkanlığı 657 sayılı DMK'ya tabi olarak istihdam edilmek üzere KPSS puanı ile 2018 KPSS P3 puan türünden en az 60 almış olmak Rize Belediyesi internet sitesi üzerinden açıklanacak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak