istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Türkiye İstatistik Kurumuna Daimi Süreli İstihdam Edilmek Üzere 57 Personel Alımı Yapılacak

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yeni açıklanan ilanda 4857 sayılı iş kanuna göre İŞKUR aracılığı yapılacak olan sürekli işçi alımlarına başvurular şahsen yada işkur e-şube aracılığı ile yapılabilecek.

Türkiye İstatistik Kurumuna Daimi Süreli İstihdam Edilmek Üzere 57 Personel Alımı Yapılacak
Türkiye İstatistik Kurumuna Daimi Süreli İstihdam Edilmek Üzere 57 Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 943 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Adaylar Ankara ilinde istihdam edilecek ve meslek unvanlarına göre hangi kadroda ne kadar alım yapılacağı belli oldu. Buna göre 33 kişi Temizlik Görevlisi kadrosunda, 7 kişi Bulaşıkçı kadrosunda, 7 kişi ise Servis Elemanı (Garson) kadrosunda alım yapılacak. 

Diğer kadrolarda 5 kişi aşçı kadrosunda, 1 kişi Soğuk Mutfak Aşçısı kadrosunda, 1 kişi Tatlı Ustası kadrosunda, 3 aşçı yardımcısı kadrosunda görev yapacak. Toplamda alım yapılacak sürekli işçi sayısı 57 olarak açıklandı.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

https://www.isinolsa.com/images/upload/genel.png

BAŞVURU DETAYLARI

Adaylar ilanda belirtilen kadrolardan sadece bir tanesine başvuru yapabilecek. İşkur üzerinden açıklanacak olan ilanlara başvuruların ardından nihai listede yer alan adaylar 7 Ocak ile 11 Ocak 2019 tarihleri arasında Çankaya Ankara adresinde bulunan Türkiye İstatistik Kurumuna istenilen belgeleri teslim etmeleri istenilecek.

Belge teslimi yapan adaylar için 18 Ocak tarihinde saat 10:00'da Türkiye İstatistik Kurumunda kura töreni yapılacak. Kura noter huzurunda yapılacak. Kura töreninde yer alacak adayların listesi ve kura tarihi sonuçları TÜİK resmi internet sitesinden açıklanacak. Mülakat sınavları ise daha sonra www.tuik.gov.tr adresinden adaylara duyurulacak.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yeni açıklanan ilanda 4857 sayılı iş kanuna göre İŞKUR aracılığı yapılacak olan sürekli işçi alımları işkur e-şube Türkiye İstatistik Kurumu İşkur üzerinden açıklanacak olan ilanlar TÜİK
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak