Türkiye İstatistik Kurumu: En Az İlköğretim Mezunu Personel İşçi Alımı Yapacak

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından Devlet Personel Başkanlığı (DPB) resmi web adresi üzerinde yayımlanan duyuruda, TÜİK bünyesine en az ilköğretim mezunu adayların başvuru yapabileceği sürekli işçi personel alımı yapılacağı aktarıldı.

Türkiye İstatistik Kurumu: En Az İlköğretim Mezunu Personel İşçi Alımı Yapacak
Türkiye İstatistik Kurumu: En Az İlköğretim Mezunu Personel İşçi Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 10022 kez okundu.

Yapılan duyuruda çeşitli pozisyonlara olmak üzere toplamda 57 personel alımı yapılacağına yer verildi. Açıklamada adayların ilgili şartlarını taşıması halinde başvurularını İŞKUR üzerinden gerçekleştirebileceklerine yer verildi. 

İŞKUR üzerinden yayınlanacak olan ilanlara, yine başvuruların da İŞKUR üzerinden yapılacağı ve başvuruların Soğuk Mutfak Aşçısı, Aşçı, Tatlı Ustası, Aşçı Yardımcısı, Servis Elemanı (Garson), Bulaşıkçı ve Temizlik Görevlisi kadrolarına yönelik olarak alınacağı bildirildi.

TÜİK 57 MEMUR ALIMI DPB' DE YAYIMLANDI İŞTE DETAYLAR

İlanlara başvuru yapacak olan adaylar, başvurularını İŞKUR resmi web adresi iskur.gov.tr adresi üzerinden veya İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinden şahsen yapabilirler. 

Soğuk mutfak aşçısı > En az 5 yıllık deneyim

Aşçı> En az 5 yıl deneyim

Tatlı ustası> En az 5 yıl deneyim

Aşçı yardımcısı> En az 2 yıl deneyim

Servis elemanı (Garson)> En az 2 yıl deneyim şartı

Bulaşıkçı> En az 2 yıl deneyim / En az ilköğretim mezunu

İŞKUR üzerinden ilana başvuru yapabilmek için İŞKUR üyeliğinin bulunması gerekmektedir. Başvurularda üye profilinde eksik bilgi ya da hatalı yerler olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınamayacaktır.

BİNLERCE KAMU MEMUR ALIMLARI İÇİN (TIKLAYINIZ)

Türkiye İstatistik Kurumu TÜİK Devlet Personel Başkanlığı TÜİK bünyesine en az ilköğretim mezunu adaylar işçi personel alımı Yapılan duyuruda çeşitli pozisyonlara olmak üzere toplamda 57 personel alımı İŞKUR üzerinden yayınla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak