istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Kurumu TÜBİTAK'a 92 Personel Alımı Yapılacak

Kamu Sertifikasyon Merkezi (KAMU SM), Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM), Siber Güvenlik Enstitüsü (SGE), Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsünde (SAGE) personel alımları yapılacak.

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Kurumu TÜBİTAK'a 92 Personel Alımı Yapılacak
Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Kurumu TÜBİTAK'a 92 Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 4384 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Resmi gazete açıklanan ilan detayları belli oldu. Uzman kadrosunda Uzman yardımcısı, Ar-Ge personeli (araştırmacı), teknisyen, şoför ve memur kadrolarında yapılacak alımlarda başvurular TÜBİTAK ve İŞKUR üzerinden yapılacak.

92 PERSONEL ALIMI

ARGE personeli olarak Araştırmacı - Teknisyen, Uzman yardımcısı, uzman alımlarında başvurular 15 Ocak tarihine kadar devam edecek. Bu alanlarda Tedarik Yönetimi Ve Satın alma Birimi, Muhasebe Birimi, İnsan Kaynakları Birimi, İdari Ve Sosyal İşler Birimi, Kamu Sertifikasyon Merkezi, Siber Güvenlik, Malzeme, Enstitüsü, İşyeri Sağlık Ve Güvenlik Birimi, Çevre Ve Temiz Üretim Enstitüsü birimlerinde görevlendirilecek olan adaylar Ankara ve Gebze illerinde görev yapacak.

TÜBİTAK Bilgem'e KKYBY, UME, ve MAM'a yapılacak alımlarda teknisyen şoför, memur ve hemşire kadrolarında personeller alınacak. Bu kadrolarda başvuru yapacak adayların iş tecrübesi istenilecek. 29 Aralık tarihine kadar devam edecek olan başvurularda gerekli başvuru detayları İŞKUR üzerinden açıklanacak. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak.

Kamu Sertifikasyon Merkezi Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi Siber Güvenlik Enstitüsü Resmi gazete açıklanan ilan TÜBİTAK İŞKUR üzerinden Başvurular İŞKUR üzerinden
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak