istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Türk Patent ve Marka Kurumu Bünyesine Yetiştirilmek Üzere Uzman Yardımcısı Alımı Yapılacak

Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından Devlet Personel Başkanlığı resmi web adresinde yayımlanan ilanda, yetiştirilmek üzere uzman yardımcısı alımı yapılacağı aktarıldı.

Türk Patent ve Marka Kurumu Bünyesine Yetiştirilmek Üzere Uzman Yardımcısı Alımı Yapılacak
Türk Patent ve Marka Kurumu Bünyesine Yetiştirilmek Üzere Uzman Yardımcısı Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 503 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Türk Patent ve Marka Kurumu bünyesine alımı yapılacak olan uzman yardımcılarının taşıması gereken nitelikler ve diğer detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

TÜRK PATENT VE MARKA KURUMU SINAİ MÜLKİYET UZMAN YARDIMCISI KADROLARINA GİRİŞ SINAVI DUYURUSU

Giriş sınavı başvuru şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu' nun 48 maddesindeki şartları taşımak, kamu haklarından mahrum olmamak, 35 yaşını doldurmamış olmak, belirtilen eğitim düzeylerinden mezun olmak, KPSS puan şartını taşımak şeklinde özetlenebilmektedir. 

Yürütülen Türk Patent ve Marka Kurumu sinai mülkiyet uzman yardımcısı kadrolarına giriş sınavı için başvurularda adayların bilmesi gerekenler ise şöyle:

Başvurular online olarak 15 gün içerisinde kurumun resmi web adresi (www.turkpatent.gov.tr) duyurulan bölümünde yer alan form üzerinden gerçekleştirilecektir. 

Yayımlanan ilana Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş KPSS taban puanı en az 80 olan ve YDS puanı 70 olan adaylar başvuru yapabileceklerdir. 

Yayımlanan bu ilanda KPSS puanı en yüksek olan adaydan, en düşük olan adaya doğru taban puanın karşılanması halinde sıralamayla listeleme uygulanacaktır. Bu listeye göre hak kazanmış kişiler sözlü sınava dahil edileceklerdir. 

Sözlü sınava katılacak olan adayların; ifade, muhakeme, teknolojik gelişmelere açıklığı, temsil yeteneği, özgüveni, ikna kabiliyeti, liyakati, genel yeteneği ve genel kültürü ölçümlenecektir. 

BİNLERCE KAMU MEMUR ALIMLARI İÇİN (TIKLAYINIZ)

Türk Patent ve Marka Kurumu Devlet Personel Başkanlığı resmi web adresinde yayımlanan ilan Türk Patent ve Marka Kurumu bünyesine alımı yapılacak 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu' nun 48 maddesindeki şartları taşımak KPSS
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek