BOTAŞ 186 Kadrolu Personel Alımı Yapacak

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinde BOTAŞ' a yönelik bir ilan yayımlandı.

BOTAŞ 186 Kadrolu Personel Alımı Yapacak
BOTAŞ 186 Kadrolu Personel Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 6997 kez okundu.

BOTAŞ bünyesine 186 kadrolu personel alımı yapılacağı ifade edildi. Yayımlanan ilana başvuru yapmak isteyen kişilerin, ilanda belirtilen bölümlerden mezun olması, kamu haklarından mahrum olmaması, sağlık problemi bulunmaması, belirtilen başvuru tarihleri arasında başvurularını yapması, kamu zararına faaliyette yer almamış olması, güvenlik soruşturması ve arşiv kaydı bulunmaması, takım çalışmasına yatkın olması, mesai saatlerine özen gösterebilecek olması, muhakeme ve temsil yeteneği güçlü olması, mesleki bilgi sahibi olması, kendisine verilecek görevleri zamanında yerine getirebilecek olması, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olması, kamudaki bir görevinden disiplinsizlik suçu nedeniyle uzaklaştırılmamış olması şeklinde özetlenebilmektedir. Yürütülecek olan alımlar önlisans ve lisans düzeyleri üzerinden gerçekleştirilecektir. Yayımlanan ilanlara başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır.

BOTAŞ 186 Kadrolu Personel Alımı Kadroları

BOTAŞ yayımladığı personel alımı için kadroları; Dispeçer, Mühendis, Teknisyen, Uzman Yardımcısı, Sağlık Memuru, Büro Görevlisi, Avukat, Operatör kadrolarına yönelik olarak ilan etmiştir. 

Bu kadrolara toplamda 186 kişilik bir kadrolu personel alımı yapılacaktır. Yayımlanan botaş personel alımı için adayların başvurularını İŞKUR üzerinden yapmaları gerekmektedir. 

İlanlar, 31.12.2018-04.01.2019 Tarihleri Arasında Türkiye İş Kurumunun İnternet Adresinde Yayımlanacaktır.

BİNLERCE KAMU MEMUR ALIMLARI İÇİN (TIKLAYINIZ)

Devlet Personel Başkanlığı BOTAŞ BOTAŞ bünyesine 186 kadrolu personel alımı İŞKUR üzerinden BOTAŞ 186 Kadrolu Personel Alımı Türkiye İş Kurumunun İnternet Adresinde Yayımlanacaktır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor