İŞKUR Üzerinden 1371 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Aralık ayı itibariyle ciddi istihdam rakamlarında işe yerleştirme yaptığı açıklanan ve 1 milyonun üstünde toplam istihdam rakamına ulaşan İŞKUR, yeni personel ve işçi alım ilanları yayımlamaya devam ediyor.

İŞKUR Üzerinden 1371 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden 1371 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 14950 kez okundu.

Şuan itibariyle İŞKUR üzerinde yayımlanmış 40 bin kişilik personel ve işçi alım ilanı yer almaktadır. Bu ilanlar arasında en az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabileceği ve temizlik görevlisi personel pozisyonundan alınacak 1371 kişilik istihdam imkanı da bulunmaktadır. 

İlkokul mezunu olan adaylar arasından 1371 kişinin, ilgili şartları taşıması halinde işletmeler ve kurumlar bünyesinde istihdamları sağlanacaktır. 

İŞKUR üzerinden 1371 temizlik görevlisi alımı (en az ilkokul mezunu)

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan 40 bin kişilik personel alım ilanı arasında ilkokul mezunu olan adayların başvurabileceği 1371 kişilik temizlik görevlisi personel kadrosu alımı için adayların taşıması gereken şartlar diğer ilanlarda da bahsettiğimiz ortak özellikler olarak sıralanabilmektedir. 

Başvuru yapacak adayların kamu haklarından uzaklaştırılmamış olması, sağlık problemi bulunmaması, kişisel temizliğine özen gösteriyor olması, dış görünüşüne dikkat ediyor olması, takım çalışmasına yatkın olması, mesai saatlerine özen gösterebilecek vardiyalı sistemde çalışabilecek olması, kendini ifade edebilme yeteneği gelişmiş olması, askerlikle ilişiği bulunmuyor olması, 18 yaşından büyük olması, T.C vatandaşı olması, en az ilköğretim mezunu olması, kendisine verilecek görevleri ya da amirinden gelecek görevleri yerine getirebilecek olması gibi özelliklere sahip olması gerekmektedir. 

Başvuruda bulunmak isteyenler iskur.gov.tr adresini ziyaret edip açık iş ilanları alanından temizlik görevlisi şeklinde arama yaparak tüm ilanlara erişim sağlayabilirler.

BİNLERCE KAMU MEMUR ALIMLARI İÇİN (TIKLAYINIZ)

İŞKUR yeni personel ve işçi alım ilanları İŞKUR üzerinde yayımlanmış 40 bin kişilik personel ve işçi alım ilanı İŞKUR üzerinden 1371 temizlik görevlisi alımı İŞKUR aracılığıyla yayımlanan 40 bin kişilik personel alım ilanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor