istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden 1371 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Aralık ayı itibariyle ciddi istihdam rakamlarında işe yerleştirme yaptığı açıklanan ve 1 milyonun üstünde toplam istihdam rakamına ulaşan İŞKUR, yeni personel ve işçi alım ilanları yayımlamaya devam ediyor.

İŞKUR Üzerinden 1371 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden 1371 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 14131 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Şuan itibariyle İŞKUR üzerinde yayımlanmış 40 bin kişilik personel ve işçi alım ilanı yer almaktadır. Bu ilanlar arasında en az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabileceği ve temizlik görevlisi personel pozisyonundan alınacak 1371 kişilik istihdam imkanı da bulunmaktadır. 

İlkokul mezunu olan adaylar arasından 1371 kişinin, ilgili şartları taşıması halinde işletmeler ve kurumlar bünyesinde istihdamları sağlanacaktır. 

İŞKUR üzerinden 1371 temizlik görevlisi alımı (en az ilkokul mezunu)

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan 40 bin kişilik personel alım ilanı arasında ilkokul mezunu olan adayların başvurabileceği 1371 kişilik temizlik görevlisi personel kadrosu alımı için adayların taşıması gereken şartlar diğer ilanlarda da bahsettiğimiz ortak özellikler olarak sıralanabilmektedir. 

Başvuru yapacak adayların kamu haklarından uzaklaştırılmamış olması, sağlık problemi bulunmaması, kişisel temizliğine özen gösteriyor olması, dış görünüşüne dikkat ediyor olması, takım çalışmasına yatkın olması, mesai saatlerine özen gösterebilecek vardiyalı sistemde çalışabilecek olması, kendini ifade edebilme yeteneği gelişmiş olması, askerlikle ilişiği bulunmuyor olması, 18 yaşından büyük olması, T.C vatandaşı olması, en az ilköğretim mezunu olması, kendisine verilecek görevleri ya da amirinden gelecek görevleri yerine getirebilecek olması gibi özelliklere sahip olması gerekmektedir. 

Başvuruda bulunmak isteyenler iskur.gov.tr adresini ziyaret edip açık iş ilanları alanından temizlik görevlisi şeklinde arama yaparak tüm ilanlara erişim sağlayabilirler.

BİNLERCE KAMU MEMUR ALIMLARI İÇİN (TIKLAYINIZ)

İŞKUR yeni personel ve işçi alım ilanları İŞKUR üzerinde yayımlanmış 40 bin kişilik personel ve işçi alım ilanı İŞKUR üzerinden 1371 temizlik görevlisi alımı İŞKUR aracılığıyla yayımlanan 40 bin kişilik personel alım ilanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek