istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Adalet Bakanlığı Personel Alımı Gerçekleştirecek

Devlet Personel Başkanlığı' nda (DPB) ilana çıkan Adalet Bakanlığı ilgili hükümler ve kararnameler doğrultusundaki ilan şartlarına uyum sağlayan adaylar arasından 7 stajyer kontrolör alımı gerçekleştirecektir.

Adalet Bakanlığı Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adalet Bakanlığı Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 1279 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Yayımlanan adalet bakanlığı personel alımı için adayların kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu' nun 48. maddesindeki şartlara uygun olması, takım çalışmasına yatkın olması, iletişim ve muhakeme yetenekleri gelişmiş olması, askerlik hizmetini tamamlamış ya da ilişiği bulunmuyor olması, 35 yaşını doldurmamış olması, kamu zararına faaliyette yer almamış olması, siyasal bilimler, idarî bilimler, iktisat, maliye ve işletme alanlarında meslek için gerekli kültürü veren en az dört yıllık öğretim yapan yüksek öğretim kurumlarından birinden mezun olunmuş olması, KPSSP9 ve KPSSP48 puan türlerinin herhangi birinden en az yetmiş (70) puan almış olması şartlarını taşımaları gerekmektedir.

Sözlü sınav sonucuna göre açıktan atama yapılacak

Başvuru yapacak adaylara sözlü sınavları üzerinden yapılacak puanlamayla, açıktan atama yöntemiyle yerleştirmeler sağlanacaktır. İlgili başvuru süreci için adaylardan istenen belgeler aşağıdaki gibidir.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için başvurular şahsen veya posta yoluyla yapılabilecektir. Konuya yönelik olarak ilgili kılavuzda başvurular için " 07/01/2019 tarihinden itibaren 22/01/2019 tarihi mesai bitimine kadar “Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Merkez Teşkilât Şube Müdürlüğü Bakanlıklar/ANKARA” adresine şahsen veya en geç son başvuru tarihine kadar aynı adreste olacak şekilde posta yoluyla yapılması gerekmektedir. 

Adalet Bakanlığı memur alımı için nihai başarı listesi yine bakanlığın resmi web adresi üzerinde kamuoyuna duyurulacaktır.

Devlet Personel Başkanlığı Adalet Bakanlığı adalet bakanlığı personel alımı 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu' nun 48. maddesindeki şartlara uygun olması KPSSP9 ve KPSSP48 puan türlerinin herhangi birinden en az yetmiş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak