istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

1300 Kişilik İlana 6300 Kişi Başvuru Yaptı

KİLİS’te Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında alınacak işçi sayısı bin 300 kişi iken başvuruyu 6 bin 300 kişi yaptı.

1300 Kişilik İlana 6300 Kişi Başvuru Yaptı
1300 Kişilik İlana 6300 Kişi Başvuru Yaptı Osman Atalay
Bu içerik 1446 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Hal böyle olunca da yoğun bir kalabalık kameralara yansıdı. İşe alınacaklar kapalı spor salonunda yapılan kura ile belirlendi. 

Kilis’te, kamu ve kuruluşlarında Toplum Yararına Program kapsamında 6 ay süreyle geçici olarak bin 300 kişinin alınacağı ilan edildi. Bu ilanda toplamda 6000 kişi başvuru gerçekleştirdi.

Yoğun ilgi

İŞ-KUR İl Müdürlüğü’ne 6 bin 300 kişinin başvurmasıyla nedeniyle alınacak işçilerin kura ile belirlenmesine karar verildi. Bugün Beşevler Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen çekilişte işe girme imkanı bulan 300 kişinin ismi belirlendi. Ocak 2019 tarihinde işçilerin işe başlayacağı bildirildi.

TOPLUM YARARINA PROGRAM(TYP) NEDİR?

İşsizliğin yoğun olduğu dönem veya yerlerde toplum yararına gerçekleştirilen geçici gelir sağlayan programlardır. İŞKUR resmi web adresi üzerinde TYP kapsamında çok sayıda personel ve işçi alım ilanları yayımlanmaktadır. 

Bu ilanlarda özellikle okullara yönelik binlerce kişilik işçi alımına rastlamak mümkündür. İşçi alımlarına TYP üzerinden başvuru yapabilmek için özel şartlar veya nitelikler aranmamaktadır. 

Kişilerin öğrenci olmaması ve hali hazırda bir iş yerinde sigortalı olarak çalışmıyor olmaları yeterli görülmektedir. Bu işler zaten geçici süreli 6 aylık işler olarak aktarılmaktadırlar.

BAŞVURULARI NEREDE VE NASIL YAPABİLİRİZ?

Başvurular İŞ-KUR’un kendi internet adresi üzerinden yapılmaktadır. Başvuru yapmadan önce bilgilerinizin güncel olup olmadığını mutlaka kontrol etmeniz gerekmektedir.

KİLİS’te Toplum Yararına Program Kilis’te kamu ve kuruluşlarında Toplum Yararına Program kapsamında 6 ay süreyle geçici olarak bin 300 kişinin alınacağı ilan İŞ-KUR İl Müdürlüğü’ne 6 bin 300 kişinin başvurmasıyla İŞKUR resmi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek