istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İçişleri Bakanı Soylu Açıkladı: 10 Bin Yeni Polis Alımı Yapılacak

İçişleri Bakanı Soylu, yüzbinlerce kişi tarafından merakla beklenen 10 bin polis alımı için müjdeli haberi kamuoyuna aktardı.

İçişleri Bakanı Soylu Açıkladı: 10 Bin Yeni Polis Alımı Yapılacak
İçişleri Bakanı Soylu Açıkladı: 10 Bin Yeni Polis Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 1299 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Yaptığı konuşmasında polis alımlarıyla alakalı müracaatların tamamlandığını, mevcut polis sayısına ek olarak yeni bir 10 bin polis alımı daha yapılacağını aktardı. 

Açıklamasında yüzbinlerce vatandaş tarafından merakla beklenen ve ilgiyle takip edilen polis alım süreciyle alakalı olarak " Bugün 6338 kardeşimiz POMEM'lerden mezun oluyor. 

Geçen gün de 3200 kardeşimizi mezun ettik. 10 bine yakın mezunu bu hafta verdik. Şimdi yeni bir 10 bin polis daha alıyoruz. Hemen hemen müracaatlarını tamamladık. 10 bin 500 bekçiyi daha inşallah Şubat ayının sonu itibariyle göreve başlatmış olacağız. 

Bizim kıymetli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bana bir şey söyledi. Vatandaşımız yatarken bekçinin düdüğünü duysun rahat uyusun. Memleketimizin sokaklarını mahallelerini bekçi düdükleriyle inşallah daha güzel hale getireceğiz. son dört yılda mezun ettiğimiz öğrenci sayısı 74.677 oldu. Aktif görevdeki polislerin üçte biri. 

BEKÇİ ALIMLARI GÜNDEMDE

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu' nun ifadelerinden anlaşıldığı üzere polis ve bekçi alımları için süreçler devam ediyor. Yakın zaman içerisinde 10 bin kadro tamamlanan bekçi alımıyla alakalı ilan yayımlanabilir. 

Açıklamada içişleri bakanı Süleyman Soylu tarafından aktarıldığı üzere polis alımları için de başvuruların tamamlandığı belirtilmiştir. 2019 yılı memur alımları için Polis Alımı 2019 ve Bekçi alımı 2019 şeklinde ilanların yakın zaman içerisinde yayımlanması beklenmektedir.

İçişleri Bakanı Soylu 10 bin polis alımı için polis alımları mevcut polis sayısına ek olarak yeni bir 10 bin polis alımı POMEM 10 bin polis 10 bin 500 bekçi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan polis alım süreci İçişleri Bak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek