istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Lise Önlisans Lisans Mezunu 60 Memur Alımı Bitmek Üzere

Lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından KPSS girmiş olma şartı ile 60 memur alımı başvurusu bitecek.

Lise Önlisans Lisans Mezunu 60 Memur Alımı Bitmek Üzere
Lise Önlisans Lisans Mezunu 60 Memur Alımı Bitmek Üzere Osman Atalay
Bu içerik 26943 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Adaylar başvurularını nasıl yapacak ve şartlar nelerdir. 60 kişi Büro personeli, tekniker, mühendis ve destek personeli unvanlarında istihdam edilecek. 

Adayların başvuruları neticesinde kazananlar KPSS puan sıralamasına göre belirlenecek olup, herhangi bir yazılı veya sözlü (mülakat) sınav yapılmayacaktır. 

Asıl ve yedek olarak kazananlar kurumun internet sitesinden yayınlanacaktır. Başvurular ilgili kuruma 3 Ocak 2019 tarihine kadar yapılacak. İstenen belgeler: Başvuru formu, 2018 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi, Diploma Fotokopisi, Kimlik Fotokopisi, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (3 Adet) (Her bir form tek sayfa olacak şekilde ve bilgisayar ortamında doldurulacaktır.  

Özel şartlarda istenen diğer belgeler ( Sürücü belgesi, Çalışma süresi vs)

Büro personeli Lisans mezunu Kamu personeli alımına adayların Gazetecilik, Gazetecilik ve Halkla İlişkiler, Basım ve Yayımcılık, Basın ve Yayın, Basın ve Yayımcılık, Basın Yayın lisans programları, İşletme, İşletmecilik, İş İdaresi, İş İdaresi ve İktisat, Muhasebe-Finansman, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Pazarlama, Yönetim ve Organizasyon bölümü lisans mezunu olmak gerekmektedir.

Büro personeli önlisans mezunu personel alımına adayların Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programları Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama önlisans programlarının birinden mezun olmak şartı vardır.

Mühendis alımına İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği/Makine Mühendisliği veya Makine ve İmalat Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Elektrik Mühendisliği, lisans mezunu şartı aranmaktadır.

Tekniker alımına önlisans inşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknikerliği, Elektronik Teknolojisi bölümü mezunu olmak gerekmektedir.

Teknisyen alımına adayların Liselerin elektrik-elektronik, Makine Teknolojisi, İnşaat Teknolojisi ve Bilişim Teknolojileri bölümü mezunu olmak gerekmektedir.

Destek Personeli alımına Ortaöğretim mezunu olmak ve En az 5 yıllık (E) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekmektedir. Alınacak 3 personel Şoför olarak 17 kişi temizlik personeli olarak istihdam edilecektir.

KPSS girmiş olma şartı ile 60 memur alımı KPSS puan sıralamasına göre 2018 KPSS
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek