İŞKUR Başvuruları Başladı: 186 Memur Alımı Yapılacak

BOTAŞ İŞKUR başvuruları başladı. BOTAŞ 186 memur alımı gerçekleştiriyor. Başvurular 4 Ocak 2019 tarihi bitimine kadar devam etmektedir.

İŞKUR Başvuruları Başladı: 186 Memur Alımı Yapılacak
İŞKUR Başvuruları Başladı: 186 Memur Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 17469 kez okundu.

Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü, Bölge Müdürlükleri ve bağlı bulundukları şehir merkezlerine BOTAŞ 186 kamu personeli alacak. 

Başvuruları iş kurumu üzerinden yapılacak ilan detayları şöyle;

Alımı gerçekleştirecek şehirler Ankara, Bursa, İzmir, Diyarbakır, Ağrı, Erzurum, Ardahan, Kayseri, Kahramanmaraş, Sivas, İstanbul, Aksaray, Tekirdağ, Batman, Adana ve Hatay şehirlerine alınacaklar.

İŞKUR’da ilan edilen iş gücü talebinde belirtilen son başvuru tarihi itibarıyla adayların belirtilen okul bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. 
İŞKUR’da bildirilen nihai listede yer alacak adaylara evrak teslim ve sözlü sınav tarihi www.botas.gov.tr adresinde duyurulacak olup ayrıca tebligat yapılmayacaktır. 

İlana müracaat eden adayların 01.01.2019 tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmaları (01/01/1984 tarihinden sonra doğanlar) gerekmektedir. 

İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapılması gerekmektedir.

BOTAŞ İŞKUR başvuruları başladı BOTAŞ 186 memur alımı Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü Bölge Müdürlükleri BOTAŞ 186 kamu personeli İŞKUR İŞKUR üzerinden

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak