istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden O Kurumlara Personel Alımı Yapılacak

Ocak 2019 KPSS’li/KPSS’siz Kamu İŞKUR ilanları yayınlanmaya başladı. Kamu kurum ve kuruluşlarına alım yayınlayan iş kurumu 4 ilan ile Ocak ayı alımları başladı.

İŞKUR Üzerinden O Kurumlara Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden O Kurumlara Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 1813 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Polis Meslek Eğitim Merkezi, Malatya Öğretmenevi, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve Harbiye Orduevi alımı gerçekleştirecektir.

Rize Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü İŞKUR üzerinden 2 Ocak 2019 tarihiyle yayınladığı ilanlarla geçici işçi statüsünde 1 Fayans, Seramik ve Karo Döşemecisi ve 2 İnşaat Boyacısı/Boyacı mesleklerinde görevlendirilmek üzere toplam 3 işçi alımı yapacağını duyurmuştur. 

Başvurular başlamış olup 7 Ocak 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

1 Fayans, Seramik ve Karo Döşemecisi alımı için; En az ilköğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004784253 olarak verilmiştir. 

2 İnşaat Boyacısı/Boyacı alımı için; 18 yaşını doldurmuş en az ilköğretim mezunu adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004784271 olarak verilmiştir.

Malatya Öğretmenevi Müdürlüğü İŞKUR üzerinden 2 Ocak 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla geçici işçi statüsünde 1 Temizlik Görevlisi alımı yapacağını açıklamıştır. 

Başvurular başlamış olup 7 Ocak 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

İş ilan numarası 00004784217 olarak verilmiştir. 1 Temizlik Görevlisi alımı için; En az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunu olması, Hijyen Belgesine sahip olması ve en az 1 yıllık iş deneyimine sahip 18 yaşını doldurmuş bayan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 1. ve 3. Bölge Müdürlükleri İŞKUR üzerinden 2 Ocak 2019 tarihiyle yayınlamış oldukları ilanlarla çalışma adresi İstanbul ve İzmir ili olmak üzere daimi işçi statüsünde 6 Büro İşçisi alımı yapacağını açıklamışlardır. Başvurular başlamış olup 7 Ocak 2019 tarihinde sona erecektir. 

Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

00004783828 iş ilan numarası ile alımı yapılacak 1 Büro İşçisi için; En az lisans mezunu olması, EKPSS' den puan almış olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. 00004783797 iş ilan numarası ile alımı yapılacak 2 Büro İşçisi için; En az lisans mezunu ve EKPSS' den puan almış adayların başvuruları kabul edilecektir.

00004783965 iş ilan numarası ile alımı yapılacak 1 Büro İşçisi için; En az lisans mezunu olması ve KPSS' ye girmiş olması gerekmektedir. 00004783976 iş ilan numarası ile alımı yapılacak 1 Büro İşçisi için; En az lisans mezunu olması ve KPSS' den puan almış olması gerekmektedir. 00004783843  iş ilan numarası ile alımı yapılacak 1 Büro İşçisi için; Lisans mezunu ve EKPSS' dan puan almış 18 yaşını tamamlamış adaylar başvuru yapacaklardır.

İstanbul Harbiye Orduevi Müdürlüğü İŞKUR üzerinden 2 Ocak 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanlarla daimi işçi statüsünde 2 Danışma Görevlisi, 2 Aşçı ve 2 Garson (Servis Elemanı) olmak üzere toplam 6 personel alımı yapacağını açıklamıştır. 

Başvurular başlamış olup 7 Ocak 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

2 Danışma Görevlisi-Otel alımı için; En az ilköğretim mezunu olması, en az 5 yıllık iş deneyiminin olması, orta derecede İngilizce dili bilen 18 yaşını doldurmuş adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004781833 olarak verilmiştir.

2 Aşçı alımı için; En az ilköğretim mezunu ve 5 yıllık iş deneyimi olan adaylar başvuru yapacaklardır. İş ilan numarası 00004781723 olarak verilmiştir.

2 Garson (Servis Elemanı) alımı için; 18 yaşını doldurmuş en az ilköğretim mezunu, iyi derecede İngilizce dili bilen ve en az 5 yıllık iş deneyimine sahip olan adaylar başvuru yapacaklardır. İş ilan numarası 00004781607 olarak verilmiştir.

Ocak 2019 KPSS’li/KPSS’siz Kamu İŞKUR ilanları yayınlanmaya başladı Kamu kurum ve kuruluşlarına alım yayınlayan iş kurumu 4 ilan ile Polis Meslek Eğitim Merkezi Malatya Öğretmenevi Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve Harbiye
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek