Antalya Polis Moral Eğitim Merkezi İşkur Aracılığıyla İşçi Alıyor

Antalya Polis Moral Eğitim Merkezi, İşkur kapsamında kamu personeli alımı yapacağı hakkında bilgilendirdi.Kamu pesonel alımı detaylarını haberimizde bulabilirsinz.

Antalya Polis Moral Eğitim Merkezi İşkur Aracılığıyla İşçi Alıyor
Antalya Polis Moral Eğitim Merkezi İşkur Aracılığıyla İşçi Alıyor Mehmed AKSOY
Bu içerik 2899 kez okundu.

Antalya Polis Moral Eğitim Merkezi, İşkur kapsamında kamu personeli alımı yapacağı hakkında bilgilendirdi. Şartlara uygun adaylar işkur üzerinden değerlendirilicek.

Alınacak Personeller:

- Elektirikçi (1 personel)

Başvuraca Adaylarda Aranan Şartlar:

- Mezuniyeti en az ilköğretim olmak.

- Otel Mekanik Ekipmanları kapsamında en az birinden MEB onaylı sertifikası olmak.

Personel Alımıyla Alakalı Genel Bilinmesi Gerekenler:

-  Merkezi sınav uygulanmayacak adaylardan başvuru yapan adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının 3 katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

- İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü katılacağı sınavın yeri ve zamanı isteği veren Kamu Kurum ve Kuruluşu arayıcılığıyla adaylar yazılı olarak bilgilendirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

- Öncelik hakkından bir defeya mahsus yararlanma izni verilmiştir. Müracaatın sona ereceği  tarih resmi tatile senk gelirse bir sonraki iş günü talepler kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden çok işgücü talebine durumu uyan adayın, talebi doğrultusunda sadece bir isteğe müracaatı onaylayacaktır.

Başvuru Tarihleri:

Antalya Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü personel alımı başvuruları 25 Nisan 2017 tarihinde başlamış olup, 4 Mayıs 2017 tarihine kadar devam edecektir.

Personel alımı Moral eğitim merkezi işkur işçi alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak