istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2018-2019 Final Sınavı, Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı

Milyonlarca öğrencisi bulunan ve Açıköğretim Fakültesi olarak oldukça ilgi gören okullardan olan Anadolu Üniversitesi, sosyal medya platformları ve web adresi üzerinden yaptığı duyuruda, sınav giriş belgelerinin yayımlandığını aktardı.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2018-2019 Final Sınavı, Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2018-2019 Final Sınavı, Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı Osman Atalay
Bu içerik 403 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Kurum tarafından yapılan duyuruda Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınav giriş belgelerinin yayımlandığını ve sınavların 12-13 Ocak 2019 tarihleri arasında ikili oturumlarla gerçekleştirileceğini aktardı.

Sınavlar iki oturumlu olarak yapılıyor

Bir önceki sınavda olduğu gibi bu sınavda da öğrenciler iki oturumlu şekilde sınavlara katılacaklar. Yürütülecek sınavlarda sabah ve öğle olmak üzere iki farklı oturumla sınavlar gerçekleştirilecektir. 

12-13 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan iki oturumdan oluşan sınavların sınav giriş belgeleri Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrenci otomasyonu alanından erişime açılmış durumdadır.

Dikkat edilmesi gerekenler

Adayların sınav giriş belgelerini belirtilen tarihe kadar sistem üzerinden almaları ve sınava gelirken mutlaka yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Sınava katılacak olan adayların mutlak surette yanlarında T.C kimliklerini getirmeleri gerekmektedir. 

Sınava ehliyet ya da pasaport ile giriş yapılamamaktadır. Bu konuda mağduriyet yaşamamak için bu noktaya dikkat edilmesini önermekteyiz. Ayrıca adaylar yanlarında kalem ve silgilerini kendileri getirmelidir. 

Sınav salonlarına kalem, kimlik ve silgi gibi gereklilerin yanı sıra yalnızca şeffaf pet şişe içerisinde su getirilmesine olanak tanınacaktır. Adayların cep telefonları, ya da diğer elektronik ürünlerini sınav salonlarına sokmalarına izin verilmeyecektir. Bu noktada da adayların bilinçli olmaları gerekmektedir.

Açıköğretim Fakültesi Anadolu Üniversitesi sosyal medya platformları AÖF Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrenci otomasyonu alanından erişime açılmış
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak