istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden: 41 Bin 551 Personel ve İşçi İstihdam Edilecek

2018 yılı itibariyle 1 milyonun üzerinde istihdam rakamına ulaşan ve hem özel sektör hem de kamuya yönelik işçi ve personel alım ilanlarını yayımlayan İŞKUR, resmi web adresi üzerinde 2019 yılı ilanlarını da yayımladı.

İŞKUR Üzerinden: 41 Bin 551 Personel ve İşçi İstihdam Edilecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Bin 551 Personel ve İşçi İstihdam Edilecek Osman Atalay
Bu içerik 33007 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Yayımladığı ilanlarda toplamda 41 bin 551 kişilik personel ve işçi alımı gerçekleştirilecek. Bu personel ve işçi alımları için 2019 ilanları kapsamında hem kamuya hem de özel sektöre yönelik çok sayıda kadroya alımlar sağlanıyor. 

41 bin 551 kişilik ilan yayımlandı

İŞKUR üzerinde garson, teknisyen, memur, kayıt memuru, mühendis, tesisatçı, kaynakçı, avukat, muhasebeci, bilgisayar bakım ve servis onarım elemanı, işçi, şoför, ambulans şoförü, tekniker, mimar, yazılımcı, tasarımcı, sistem yöneticisi, karşılama görevlisi gibi daha sayısız pozisyona yönelik alımlar yapılmaktadır. 

İŞKUR üzerinden yayımlanan bu personel alımı ilanlarına başvuru yapmak için adayların İŞKUR üye profillerinin bulunması ve bilgilerinin eksiksiz olması gerekmektedir. 

Türkiye geneli hem özel sektör hem de kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik olarak yapılan bu alımlar için adayların başvurularını İŞKUR üzerinden belirtilen tarihler arasında yapmaları gerekmektedir. 

Tüm ilanlara başvuru şartları, ilan detayları, eğitim şartları ve diğer nitelikler gibi konularda detaylı bilgiye; ilan bağlantısı üzerinden erişim sağlanabilmektedir. Bu şart ve koşulları görebilmek için İŞKUR üyelikleriyle giriş yapılması gerekmektedir.

hem özel sektör hem de kamuya yönelik işçi ve personel alım ilanlarını yayımlayan İŞKUR resmi web adresi üzerinde 2019 yılı ilanları 41 bin 551 kişilik personel ve işçi alımı personel ve işçi alımları için İŞKUR üzerinde
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak