istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

10 Bin 257 Bekçi Adayı Eğitim Göreceği Yer Belli Oldu

Alım süreçlerini başarılı bir şekilde geçen bekçi adayları eğitim alacakları yerler Polis Akademisi Başkanlığı tarafından duyuruldu.

10 Bin 257 Bekçi Adayı Eğitim Göreceği Yer Belli Oldu
10 Bin 257 Bekçi Adayı Eğitim Göreceği Yer Belli Oldu Osman Atalay
Bu içerik 455 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

10 Bin 257 bekçi adayının nerelerde eğitim göreceği belli oldu. Toplamda 12 farklı yerde bekçi adaylarına eğitim verilecek

Bu yerler ise şöyle sıralandı: Aydın, Balıkesir, Bayburt, Bursa, Çankırı, Elmadağ, Erzincan, Karabük, Mersin, Merzifon, Niğde ve Rize Polis Meslek Eğitim Merkezleri

Bekçi adayları 14 Ocak ile 22 Şubat 2019 tarihleri arasında eğitim alacak. Hangi bekçi adayının nerede eğitim alacağı ile ilgili duyuru ise Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayınlanacak. 

Böylelikle adaylar ilgili eğitim merkezine giderek eğitimlerini alacaklardır. Eğitim sürecini başarılı bir şekilde tamamlayan adaylar ise sonradan görev bölgelerine gönderilecek. 

Hırsızlık Vakaları Azaldı

Bekçilerin göreve başlamasıyla birlikte hırsızlık vakalarında ciddi oranda bir azalma meydana geldi. Gece gündüz görev yapan bekçiler aldıkları eğitim sayesinde hırsızların ve diğer suçluların korkulu rüyası olmaya devam ediyor. 

Bekçi adayları 5 hafta sürecek olan eğitimlerini yatılı olarak alacaklar. Sıkı bir eğitim sürecine dahil olacak adaylara eğitimler emniyet personelleri tarafından verilecek. 

Böylelikle olaylara müdahalenin nasıl gerçekleştirileceği teker teker öğretilecek. Bunun yanı sıra hukuki birtakım bilgilendirmeler de yapılacak. Bu sayede haklarının neler olduğu sınırlarının neler olduğu gibi konular detaylı bir şekilde bekçilere öğretilecek.

Polis Akademisi Başkanlığı 10 Bin 257 bekçi adayının nerelerde eğitim göreceği belli oldu 12 farklı yerde bekçi adaylarına eğitim verilecek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak