Üniversitelere 1278 Üniversite Personel Alımı Yapılacak

Devlet Personel Başkanlığı tarafından çok sayıda personel alım ilanı yayımlandı.

Üniversitelere 1278 Üniversite Personel Alımı Yapılacak
Üniversitelere 1278 Üniversite Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 19499 kez okundu.

Bu ilanlarda kamu kurum ve bağlı kuruluşlarına yönelik binlerce kişilik ilan vatandaşlara duyuruldu. Yayımlanan ilanlar arasında üniversitelere personel alımıyla alakalı duyurular da yer aldı. 

Şuan itibariyle çok sayıda üniversite bünyesine personel alımları yapılmaktadır. 

DPB üzerinde ilana çıkan üniversiteler, yayımladıkları ilanlarda alımın yapılacağı kadroları ve başvuru şartlarını, ilgili kılavuzlarla açıklamış durumdalar. 

Yapılacak alımlarda üniversite tarafından süreçler yönetilecektir. Şuan itibariyle toplamda 1278 personel alımının yapılacağı üniversite personel alımı ilanı bulunmaktadır. 

Bu ilanların başvuru tarihleri ve kadroları da farklılıklar göstermekte olup, aynı kadro için farklı üniversitelerin farklı nitelikler ya da koşullar arayabileceği göz önünde bulundurulmalıdır. 

Yapılan bu alımlarda 657 sayılı kanunun 48. maddesinde belirtilen şartların taşınması, sağlık probleminin bulunmaması, ilgili ilan niteliklerinin taşınması ve diğer kılavuzda belirtilen şartlara uygun olunması gerekmektedir. 

İlan şartlarına uygun olmayan başvuruların ve posta yoluyla yapılan başvurularda meydana gelen sorunlardan dolayı üniversiteler sorumlu tutulamayacaklardır.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından çok sayıda personel alım ilanı kamu kurum ve bağlı kuruluşları üniversitelere personel alımıyla alakalı duyurular çok sayıda üniversite bünyesine personel alımları DPB üzerinde ilana çıka

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor