O Kuruma KPSS 60 Puanla 12 Memur Alımı Yapılacak Bugün Son Gün

KPSS 60 puanla memur alımı başvuruda songün 8 Ocak 2019 olarak açıklanmıştır. Adaylar önlisans lisans mezunu olan kişilerden alınacak olup 12 tekniker, tahsildar, mühendis, zabıta memuru ve memur alımı yapılacağı ilan edildi. Adaylar ön başvurularını posta yolu veya şahsen yapabilecekler. Başvuru adresi aşağıda verilmiştir.

O Kuruma KPSS 60 Puanla 12 Memur Alımı Yapılacak Bugün Son Gün
O Kuruma KPSS 60 Puanla 12 Memur Alımı Yapılacak Bugün Son Gün Osman Atalay
Bu içerik 2355 kez okundu.

Tekniker 2 kişi alımı için Elektrik, iklimlendirme- soğutma programlarından önlisans mezunu olmak. En az B Sınıfı sürücü belgesi sahibi olması gerekmektedir. Memur alımı 3 kişi için Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin herhangi birinden mezun olmak.

Zabıta memur alımı 3 kişi için Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin herhangi birinden mezun olmak. En az B Sınıfı sürücü belgesi sahibi olması gerekmektedir. 

Tahsildar alımı 3 kişi için Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin herhangi birinden mezun olmak. Mühendis 1 kişi alımı için İnşaat Mühendisliği lisans programlarından mezun olmak. En az B Sınıfı sürücü belgesi sahibi olması başvuru şartları arasındadır.

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamalarında bir sakınca bulunmamak.

Adaylar belediyenin internet adresi üzerinden veya belediye iş talep formunu temin edip doldurarak imzaladıkları başvuru formu ve yukarıda sayılan başvuru belgeleri ile birlikte 08 Ocak 2019 günü saat 17.00’ye mesai bitimine kadar müracaatlarını yapabileceklerdir. 

Başvurular, Bozyazı İlçesi, Merkez Mahallesi, Atatürk Bulvarı No:16 adresindeki Bozyazı Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile yapılacaktır.

KPSS 60 puanla memur alımı Zabıta memur alımı Tahsildar alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor