KPSS’den En Az 60 Puan İle: Bay Bayan 10 İtfaiye Eri Alımı Yapılacak

Yerel Yönetimler yayınladığı ilan ile bay bayan lise ve önlisans mezunu KPSS 60 puanlı itfaiye eri alımı yapılacak. Alımı Kırklareli Lüleburgaz belediyesi yapıyor.

KPSS’den En Az 60 Puan İle: Bay Bayan 10 İtfaiye Eri Alımı Yapılacak
KPSS’den En Az 60 Puan İle: Bay Bayan 10 İtfaiye Eri Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 15236 kez okundu.

Alım için şartlar; Sağlık açısından kapalı mekan, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmak. 

İtfaiye teşkilatının ihtiyacına göre belirlenen, 13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az (C) sürücü belgesine sahip olmak. 

İlan edilen İtfaiye Eri kadro unvanı için son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak lise ve dengi okul mezunları için 2018 yılı KPSSP94, önlisans mezunlarının 2018 yılı KPSSP93 Kamu Personel Seçme Sınavlarına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

Başvuru Formu (www.luleburgaz.bel.tr adresinden temin edilecektir.) Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi. Diploma veya Mezuniyet Belgesi aslı veya Noter onaylı sureti, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.)

Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.)

KPSS sonuç belgesinin ÖSYM'nin sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı. 

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı. Sürücü belgesinin aslı veya Noter onaylı sureti, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.)

Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı. 2 Fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak). Boy ve kilo ölçümünü gösterir sağlık kuruluşu onaylı belge olması gerekmektedir.

Başvuru belgelerini eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları, istenilen diğer belgelerle birlikte 04 Şubat 2018 ile 08 Şubat 2019 tarihleri arası (08:30-12:30/13:30-17:30 arasında) Belediye Tek Masa Hizmet Birimine kayıt yaptırdıktan sonra; İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

KPSS 60 puan itfaiye eri alımı itfaiye teşkilatı İtfaiye teşkilatı Karayolları Trafik Kanunu hükümleri İtfaiye Eri kadro unvanı lise ve dengi okul mezunları için 2018 yılı KPSSP94 önlisans mezunlarının 2018 yılı KPSSP93 Kamu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak