istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden Kamu ’ya Daimi Statüde Güvenlik Görevlisi ve İşçi Alımı Yapılacak

İŞKUR Kamu’ya daimi güvenlik görevlisi ve muhasebeci alımı ilanları yayınladı. Alımı İl Özel idaresi, Üniversite ve Belediyeler gerçekleştiriyor. Sadece 1 kişi mühendis alımı bulunmakta bu ilanda KPSS 60 puan isteniyor.

İŞKUR Üzerinden Kamu ’ya Daimi Statüde Güvenlik Görevlisi ve İşçi Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Kamu ’ya Daimi Statüde Güvenlik Görevlisi ve İşçi Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 8552 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Amasya Üniversitesi Rektörlüğü İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilana göre ilköğretim ve ortaöğretim mezunu adayların başvuru yapabileceği 20 personel alımı yapılacaktır. Başvurular başlamış olup 15 Ocak 2019 Tarihinde sona erecektir.

Amasya Üniversitesi Genel Sekreterliği 17 kişi en az İlköğretim en fazla Ortaöğretim (Lise ve Dengi) okul mezunu Temizlik Görevlisi kamu personeli alımı için KPSS şartı bulunmamaktadır. 

Personel alımına başvuru yapacakların 18 – 35 yaş arasında olması, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıması şartı vardır.

Güvenlik Görevlisi 10 kişi için; 00004795941 iş ilan numarası olarak verilmiştir. 18 yaşını tamamlamış olmak. 36 yaşından gün almamış olmak. Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak)

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak. Güvenlik Görevlisi ilanı için Valilikçe verilen silahlı ya da silahsız özel güvenlik güncel kimlik kartına sahip olmak. Adaylar bay veya bayan olabilecek olup lise mezunu olması gerekmektedir.

Üniversite temizlik personel alımı 17 kişi için başvurular başlamış olup adayların 15 Ocak 2019 Tarihine kadar İŞKUR iş  ilanları 00004795986 ilan no ile İŞKUR üzerinden müracaat etmeleri gerekmektedir.

Personel alımı en az İlköğretim mezunu 3 kişi Temizlik Görevlisi alımı için yanlızca kişisel durumu eski hükümlü veya "TMY ( Terorle Mücadelede Yaralanan ) olanlar başvurabilir. 

Personel alımına başvuru yapacakların son başvuru tarihine kadar İŞKUR ilanları internet sayfası üzerinden iş ilan no 00004796080 ile başvuru yapılması gerekmektedir.

Bartın İl Özel İdaresi İş Kurumu üzerinden 11 Ocak 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla geçici işçi statüsünde 2 Orman Mühendisi alımı yapacağını açıklamıştır. 

Başvurular başlamış olup 15 Ocak 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. İş ilan numarası 00004796531 olarak verilmiştir. 

Orman Mühendisi alımı için; En az lisans mezunu olması, en az 1 yıllık iş deneyiminin olması, Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

Erzurum Uzundere Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden 11 Ocak 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 1 Muhasebeci alımı yapacağını açıklamıştır. 

Başvurular başlamış olup 15 Ocak 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. İş ilan numarası 00004795322 olarak verilmiştir. 

1 Muhasebeci alımı için; Lisans mezunu olması, en az 2 yıllık iş deneyiminin olması, Kamu Personeli Seçme Sınavından puan almış olması ve 18 yaşını doldurmuş erkek adayların başvuruları kabul edilecektir.

Kastamonu Abana Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden 11 Ocak 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla geçici işçi statüsünde 1 Beden İşçisi (Genel) alımı yapacağını açıklamıştır. 

Başvurular başlamış olup 15 Ocak 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

İş ilan numarası 00004795438 olarak verilmiştir. 1 Beden İşçisi (Genel) alımı için; İlköğretim mezunu olması ve 18-50 yaş aralığında olması gerekmektedir.

Erzurum Tortum Belediye Başkanlığı 11 Ocak 2019 tarihiyle İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 1 Şoför (Yolcu Taşıma) alımı yapacağını açıklamıştır. 

Başvurular başlamış olup 15 Ocak 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. İş ilan numarası 00004796397 olarak verilmiştir. 

1 Şoför (Yolcu Taşıma) alımı için; İlköğretim mezunu olması, Psikoteknik ve SRC2 Belgelerine sahip olması, en az 3 yıllık iş deneyimine sahip olduğunu belgelemesi, B sınıfı sürücü belgesine (9 yıl deneyim) sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

İŞKUR Kamu’ya daimi güvenlik görevlisi ve muhasebeci alımı ilanları İl Özel idaresi Üniversite ve Belediyeler KPSS 60 puan Amasya Üniversitesi Rektörlüğü İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilana göre 20 personel alımı Amasya
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak