istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Bakan Pakdemirli' den Müjdeli Haber

Türkiye’de Tarım Öğreniminin 173. Yıl Dönümü etkinliğini düzenleyen Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı’nda Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli konuşma yaptı.

Bakan Pakdemirli' den Müjdeli Haber
Bakan Pakdemirli' den Müjdeli Haber Osman Atalay
Bu içerik 318 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Tarım Bayramı’nı kutlayan Bakan Pakdemirli, 10 Ocak 1846 tarihinde tarımın İstanbul Yeşilköy’deki Ayamama Çitliği’nde başladığını vurguladı. Buzağı desteklemesi ödeme takviminin belirginleştiğini ilk grup ödemelerin yarın saat 18.00 itibariyle yapılacağını söyledi. 

İkinci grup ödemlerin ise 18 Ocak Cuma saat 18.00 itibariyle gerçekleşeceğini konuşmasına ekledi. Ne kadar destek ödemesinin yapılacağı sorularına da yanıt getiren Bakan Pakdemirli, Toplamda 438 bin 284 yetiştiricimize 522 milyon lira buzağı desteklemesi ödemesi yapmış olacağız" diyerek sözlerini tamamladı.

KÖYLÜNÜN FİKİRLERİ İLE YOLA DEVAM EDİYORUZ

Çiftçi ve köylünün fikir ve düşünceleri ile yola devam edildiğini belirten Pakdemirli, danışmanlarının değil onların yol göstericiliğinde politikalarımızı hep birlikte belirliyoruz. 

Sözlerine aynı zamanda “6 aylık Bakanlığım sürecinde 40'ın üzerinde ile gittim. “Danışmanlara gitmeyeceğim; en iyi danışman çiftçimiz, köylümüz' dedim ve bu noktaya gelmeye başladık” diyerek eklemede bulundu.

KENEVİR ÜRETİMİ ARTTIRMAK İÇİN ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ

Ocak ayında çiftçilere 2 milyar 35 milyon liralık destek verileceğini açıklayan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli kenevir üretiminin arttırılacağını vurguladı. 

Şuan da 19 ilde kenevir üretimine izin verildiğini söyleyerek sözlerine ticari faaliyetin arz ve talebine göre lokasyonları da büyüteceklerini ekledi. Ayrıca bakanlığa bağlı Samsun Karadeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü,19 Mayıs Üniversitesi ve TÜBİTAK iş birliğiyle bir araştırma projesi yürütüldüğünden bahseden Pakdemirli "önümüzdeki dönemde,ekolojik olarak kenevir üretiminin yapılacağı yeni yerlere izin vereceğiz.

Türkiye’de Tarım Öğreniminin 173. Yıl Dönümü etkinliğini düzenleyen Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı’nda Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Tarım Bayramı’nı kutlayan Bakan Pakdemirli Bakan Pakdemirli Tarım v
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak