istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

En Düşük Maaş 4.100 TL Olacak

Bandırma Belediyesi ile işçi sendikaları arasında imzalanan toplu sözleşme ile birlikte belediye çalışanlarının maaşlarına %30 oranında zam yapıldı.

En Düşük Maaş 4.100 TL Olacak
En Düşük Maaş 4.100 TL Olacak Osman Atalay
Bu içerik 975 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Bu zamlar sonrasında en düşük maaşlı çalışan işçinin maaşı 4.100 liraya çıkacak. Asgari ücrete %26 oranında zam yapılırken Bandırma Belediyesi çalışanlarına %30 oranında zam yaptı. 

Konu hakkında sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Bandırma Belediyesi Başkanı Dursun Mirza, işçilerin alacakları maaşın analarının ak sütü gibi helal olduğunu ifade etti. 

Mirza, işçilerin kendilerini güvende hissetmeleri için sendikalaşmaları gerektiğine de dikkat çekti. Pek çok işverenin veya kurumun sendikaya karşı mesafeli durmasına rağmen Bandırma Belediyesi’nin teşvik ettiğini de sözlerine ekledi. 

Enflasyonun %20’nin üzerinde gerçekleştiği bir ortamda işçilerin maaşlarının erimemesi için %30 zam veren Bandırma Belediyesi işçileri oldukça sevindirdi. 

Diğer belediyelerde çalışan işçiler de ücretlerine yüksek miktarda zam yapılmasını talep ediyorlar. Belediyelere göre değişen bir ücret tarifesinin olduğunu da ifade etmek gerekir. 

Her türlü durumda verilen ücretlerin asgari geçim indirimleri hariç olmak üzere 2.020 lira olması gereklidir. Bu miktarın altında işçi çalıştırmak yasalarımıza aykırıdır. 

Yılın sonlarına doğru vergi dilimlerinin değişmesi nedeniyle maaşların asgari ücretin altında kalması söz konusu olabilmektedir.

Bandırma Belediyesi en düşük maaşlı çalışan işçinin maaşı 4.100 liraya çıkacak Asgari ücret Bandırma Belediyesi çalışanları sosyal medya hesabı Bandırma Belediyesi Başkanı Dursun Mirza Enflasyonun %20’nin üzerinde gerçekleşti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek